High League

„Don Diego” zaskoczy na High League 5? Znamy faworyta w walce z Damianem Janikowskim!

Wczorajszego wieczoru potwierdzono kolejną hitową walkę, która odbędzie się na gali High League 5. Niepokonany we freak fightach i walkach na gołe pięści Mateusz Kubiszyn spotka się w oktagonie z Damianem Janikowskim. Kto jest faworytem w tym pojedynku…?

> Odbierz bonus na HIGH League 5!

Dnia 10 grudnia bieżącego roku w łódzkiej Atlas Arenie zobaczymy kolejne emocjonujące starcia! Na High League 5 raper „Alberto” zmierzy się z Pawłem Tyburskim, a w klatce pojawi się również Mateusz Murańskie. Wczoraj federacja ogłosiła kolejne, tym razem sportowe zestawienie.

Jedna z największych organizacji freak fight w Polsce potwierdziła kolejne wypożyczenie z KSW. Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach, Damian Janikowski, wejdzie do nowego świata, a jego rywalem będzie nie kto inny, jak Mateusz „Don Diego” Kubiszyn!

Były reprezentant Polski w zapasach od marca ubiegłego roku nie potrafi ustabilizować formy. Ostatni pojedynek z Tomem Breesem był na to szansą, jednak zakończył się w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

Popularny „Don Diego” z kolei radzi sobie znakomicie, czy to we freak fightach, czy w dyscyplinie, w której zasłynął – walkach na gołe pięści. Na gali High League 3 Kubiszyn pokonał Denisa Załęckiego, a 2 miesiące temu po morderczym boju zwyciężył z Vasylem Halychem, przechodząc do finału turnieju zwycięzców GROMDA.

Sprawdź!  Tańcula szczerze o Denisie: "To jest prawdziwy sportowiec. Myślę, że powinien iść do psychologa"

Panowie zmierzą się w walce na zasadach MMA, zakontraktowanej na 3 rundy po 3 minuty każda. Taki dystans zdaje się faworyzować Damiana Janikowskiego, który natychmiast mógłby przejść do wywarcia presji swoimi zapasami. Nie można jednak ignorować umiejętności Mateusza Kubiszyna, który jest w końcu byłym mistrzem w K-1.

Kto jest faworytem? Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs. „Don Diego”

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Legitymujący się rekordem 7-5 Janikowski faktycznie jest faworytem w pojedynku z „Don Diego”. Warto jednak zauważyć, że nie jest to miażdżąca różnica i Kubiszyn nie jest underdogiem bez szans. Na pewno musi popracować na obroną przed obaleniami, gdyż Wrocławianin będzie chciał zdominować go swoimi zapasami.

Sprawdź!  Norman Parke odpowiada Bombie! Wbił mocną szpilkę w zawodnika High League!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.