FAME MMA

(VIDEO) „Popek” prezentuje swoją formę na tarczach. Trenuje do walki z Normanem Parke?

Raper zamieścił na swoich social mediach nagranie z treningu, na którym prezentuje formę przed kolejnym pojedynkiem w organizacji FAME.

„Popka” w klatce ostatni raz widzieliśmy we wrześniu na gali FAME 7, kiedy to zadebiutował w poznańskiej federacji. W pojedynku wieczoru zmierzył się ze „Stilferem” i poddał go już w pierwszej odsłonie. Tym samym odniósł czwarte zwycięstwo w ośmiu walkach.

Następnie miał się zmierzyć z innym raperem „Kizo” na gali FAME 9, jednak zaledwie kilka dni przed wydarzeniem, doznał poważnej kontuzji. Złamał rękę z przemieszczeniem i musiał przejść operację, a w walce z „Kizo” zastąpił go „Arab”.

Wciąż nie wiadomo, z kim w kolejnej walce zmierzy się „Popek”. Wyzwanie rzucił mu m.in. „Bestia”, jednak raper w odpowiedzi wyjaśnił, że starciem muszą przede wszystkim być zainteresowani włodarze, którzy jeśli uznają, że warto zestawiać danych rywali, to złoża odpowiednią ofertę.

Być może zobaczymy pojedynek z Normanem Parke. Irlandczyk kilkukrotnie rzucał wyzwanie raperowi, a niedawno ogłosił, że podpisał kontrakt z poznańską federacją i powraca do formuły MMA. Kolejny pojedynek ma stoczyć w marcu, czyli na gali FAME 13.

Sprawdź!  (VIDEO) Amadeusz zdenerwowany po obejrzeniu walki: "Ja z nim nie wygram na punkty. To jest z góry ustalone"

„Popek” jeszcze w minionym roku przyjął wyzwanie i oświadczył, że może stanąć do walki w 2022. Na swoim Instagramie przekazał – Parke, słyszałem, że chcesz dostać drugi raz z rzędu w pizd*. Żaden problem. Zaczekaj jeszcze tylko chwilkę, bo już mi się przestaje w głowie kręcić. Widzimy się po nowym roku.

Teraz raper zamieścił na swoich social mediach nagranie z treningu. Zawodnik FAME zaprezentował swoją formę na tarczach i zamieścił taki opis – Ja trenuję, a Ty śpisz.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.