Wotore

(VIDEO) Zapowiedź pojedynku Najman vs Jóźwiak! Zawalczą na brutalnych zasadach!

Do sieci trafiła właśnie zapowiedź wyczekiwanego freak fightu. Wiemy również, na jakich zasadach zawalczą Marcin Najman i Paweł Jóźwiak.

Już 21 października odbędzie się 6 edycja gali WOTORE. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej na gołe pięści oraz emocjonujące superfighty. Między innymi na kibiców czeka wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą Piotrem Więcławskim.

Pierwszy pojedynek stoczyli na czwartej edycji. Obaj zawodnicy byli mocno porozbijani, ale żaden z nich nie odpuszczał. W końcu w drugiej odsłonie Labryga zasypał swojego rywala na zmianę potężnymi łokciami i ciosami, a sędzia przerwał pojedynek.

Ponadto na kibiców czeka finał poprzedniego turnieju, w którym dojdzie do walki pomiędzy Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim, a Raulem Joshuą Stirem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Zapowiedź i zasady walki

Poza pojedynkami sportowymi zobaczymy także starcie freakowe, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Federacja WOTORE ogłosiła, że na najbliższej gali „El Testosteron” zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem.

Ich pojedynek odbędzie się wyłącznie w owijkach, co oznacza, że będzie to brutalna konfrontacja, a uderzenia nie będą wiele różniły się od ciosów gołą pięścią. Ponadto ma obowiązywać formuła MMA, będzie dozwolona zarówno walka w stójce, jak i w parterze.

Sprawdź!  Łukasz „Juras” Jurkowski skomentuje piątkową galę WOTORE 4: Pasternak vs Henriksen

Ja powiedziałem krótko. Mnie nie interesują zasady, ma być Paweł Jóźwiak – tak Najman skomentował formułę pojedynku.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.