The War

(VIDEO) Wiemy, kiedy i gdzie Wielki Bu zawalczy z Denisem! „Ku**a, wygadałem się. Sorry Denis”

O pojedynku „Wielkiego Bu” z Denisem Załęckim mówi się od długiego czasu, jednak nadal nie poznaliśmy żadnych szczegółów.

Jakiś czas temu „Bad Boy” zaproponował, żeby do walki doszło w jego organizacji The War. W wywiadzie dla Tomasza Sarary rzucił wyzwanie Patrykowi Masiakowi:

Jeśli chcesz się bić, to zapraszam na The War. Sprawdzimy się, bardzo chętnie. Tak jak kiedyś mi walki odmówiłeś, chociaż twierdzisz, że nie, ja znam powód dlaczego. Teraz mogę sprostować. To nie był powód, że się mnie bał, bo on by się nie bał ze mną bić, to jest inny powód. Już nieważne jaki. Wtedy mi odmówił, teraz chce się bić, także ja przyjmuję wyzwanie. Sprawdźmy się na The War.

„Wielki Bu” o walce z Denisem

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl „Wielki Bu” przypadkowo potwierdził, że ma zmierzyć się z Denisem na kwietniowej gali The War. Walka miała zostać ogłoszona już w grudniu, a w styczniu na The War 5 planowane było face-to-face Masiaka z Załęckim.

Sprawdź!  Całkowita dominacja "Kristofa"! Brutalnie nokautuje potężnym kopnięciem na głowę!

Styczniowa gala została jednak przełożona i musimy czekać na kolejne informacje w tej sprawie. Wiemy też, że nie będzie to pojedynek na gołe pięści. Zawodnicy mają zawalczyć w piąstkówkach i starcie odbędzie się najprawdopodobniej na zasadach boksu.

– No The War… Inaczej, bo ja już sam nie wiem, kiedy ja mam się bić z Denisem. Mieliśmy się bić, Denis to już miał od grudnia powiedzieć, kończy się styczeń, już jest luty i było tak, że Denis miał kontuzję, więc nie robimy… Kurwa wygadałem się, że robimy to na The War. Sorry Denis, ale gramy w otwarte karty. Ty powiedziałeś, że jestem kibolem, to ja powiem, że The War.

– Denis kontuzja, więc styczniowe odpada, umówiliśmy się, że w marcu robimy swoje walki i od razu na The War się bijemy. Jeszcze miało być to face-to-face na styczniowym The War. Nie wiem, jak to interpretować, czy ono się nie odbyło, czy jest przełożone na kwiecień. Ja już jestem zmęczony tym Denisowaniem, czekam już od roku. Mi to zbrzydło, będzie, to będzie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.