The War

Znamy całą kartę walk The War 4! Turniej o 50 tysięcy złotych, starcia 3vs3 i emocjonujące superfighty!

Gala The War powraca! Już w sobotę odbędzie się czwarta edycja projektu stworzonego przez Denisa Załęckiego. Ponownie zobaczymy brutalne pojedynki 3vs3.

The War 4 PPV – Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

W piątek odbyło się oficjalna ceremonia ważenia, media trening oraz face-to-face. Wylosowane zostały również pary turniejowe. Ośmiu fighterów zmierzy się ze sobą o nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych. Wcześniej trafiła ona w ręce Adama „Vikinga” Biegańskiego, następnie Sergiusza Zająca, a na ostatniej edycji Krystiana Rosy.

Transmisja The War 4 na żywo dostępna jest wyłącznie po zakupieniu PPV. Cena zaczyna się od 29,90 zł, a stream online wykupić możecie klikając w poniższy baner.

Znamy całą kartę walk The War 4!

Tym razem na The War poza turniejem zobaczymy walkę 3vs3 i trzy superfighty. W pojedynkach ekip zmierzą się ze sobą dwie debiutujące drużyny – „Jamniki” i „Młode Gliwice”. Natomiast w starciach dodatkowych czeka na nas konfrontacja Szachty z „Sargim”, walka „Kristofa” z „Miro” oraz elektryzujące zestawienie Michał „Matrix” Królik vs Szymon „Sołi” Sołtys.

Sprawdź!  The War 5. Znamy wyniki losowania! Wiemy, kto zawalczy w turnieju o 50 tysięcy złotych

Poznaliśmy również pary turniejowe. The War 4 to gala debiutantów. Zobaczymy w akcji wielu zawodników, którzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w klatce. Pomiędzy kilkoma zawodnikami jest ogromna różnica wagi. Między innymi „Sportowy Brat” ważący 79 kg zmierzy się z przeciwnikiem cięższym aż o 50 kg.

Tak prezentuje się cała karta walk:

Walka 3vs3:

  • „Młode Gliwice” vs „Jamniki”

Superfighty:

  • „Matrix” vs „Sołi”
  • „Kristof” vs „Miro”
  • Bartek Szachta vs „Shargi”

Pary turniejowe:

  • Szmajda vs „Szajba”
  • „England” vs „Bobi”
  • „Sportowy Brat” vs Tomasz
  • „Filip” vs „Śmigło”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.