KSW

Borek o pojedynku Pudzianowski vs Khalidov: „To jest walka sportowa o zabarwieniu freakowym, jeśli chodzi o… „

Już 17 grudnia do klatki powrócą dwie legendy największej polskiej federacji MMA. W main evencie gali KSW 77 dojdzie do starcia Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov.

Dla byłego strongmana będzie to 25 walka w KSW. Dotychczas zwyciężył 17 razy, w tym 12 przed czasem. Aktualnie ma za sobą serię czterech zwycięstw i pokonał takich rywali jak Łukasz Jurkowski czy Michał Materla. W starciu z byłym mistrzem kategorii średniej wielu skazywało Pudzianowskiego na porażkę, jednak ten sprawił dużą niespodziankę.

Już w pierwszej odsłonie ustrzelił „Cipao” potężnym podbródkowym, po którym zawodnik ze Szczecina padł nieprzytomny na deski. Wielu kibiców podejrzewa, że tym razem może być podobnie i Pudzianowski będzie miał zbyt dużą przewagę kilogramów.

Borek o walce Pudzianowski vs Mamed

Część fanów nazywa to zestawienie freakfightem i uważa, że nie ma ono większego sensu. Inne zdanie na ten temat ma Mateusz Borek. Przyznał, że jest to zdecydowanie pojedynek sportowy, który ma ogromny potencjał marketingowy i może wygenerować zainteresowanie takie jak gale freakowe.

Sprawdź!  Rutkowski wygrywa krwawą walkę z Vieirą! Pewne zwycięstwo Polaka na KSW 73!

– To jest walka sportowa o lekkim zabarwieniu freakowym, jeśli chodzi o całą otoczkę i możliwości sprzedażowo-marketingowe. Myślę, że nie będzie problemu ze sprzedażą biletów, ani Viaplay ze słupkiem, a KSW ze sprzedażą PPV poza granicami Polski.

– Znam obu od kilkunastu lat. Pamiętam 2009 roku i kopiącego Najmana Mariusza Pudzianowskiego i krzyczącego Jurasa: „Awantura”. A Mamed był wtedy mistrzem federacji KSW. Nie sądziłem, że takiej walki doczekam. Skoro to się materializuje, to świadczy to o długowieczności obu panów, o niesamowitym postępie u Mariusza Pudzianowskiego. Na pewno nie pokuszę się z racji grzeczności o typowanie.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Mirosław Okniński zabiera głos! Trener popiera Denisa Załęckiego. "Dostanie to co mu się należy już niedługo"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.