Boks

(VIDEO) Skrót walki Usyk vs Joshua II! Najlepsze momenty rewanżu o 4 mistrzowskie pasy!

Za nami wyczekiwany pojedynek bokserski pomiędzy Ołeksandrem Usykiem i Anthonym Joshuą. Ukrainiec ponownie okazał się lepszy na pełnym dystansie.

Do pierwszego starcia pomiędzy tymi zawodnikami doszło we wrześniu 2021 roku. Wówczas Brytyjczyk był wielkim faworytem, jednak w ringu nie był w stanie zagrozić Usykowi, który po 12 rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów i zdobył pasy WBA, IBO, WBO oraz IBF.

Najlepsze momenty wielkiego rewanżu

Teraz cztery tytuły wagi ciężkiej oraz pas The Ring ponownie znalazły się w stawce walki. Tym razem Joshua zapowiadał, że znokautuje rywala, jednak nie udało mu się ustrzelić niepokonanego Ukraińca, mimo iż trafił kilka naprawdę mocnych ciosów.

Walka ponownie trwała 12 rund i po pełnym dystansie w górę powędrowała ręka Usyka, jednak tym razem sędziowie nie byli jednogłośni. Dwóch arbitrów punktowało 115:113 i 116:112 dla Ukraińca, natomiast trzeci 115:113 na korzyść Brytyjczyka.

Poniżej znajdziesz nagranie z najlepszymi momentami wielkiego rewanżu pomiędzy Ołeksandrem Usykiem i Anthonym Joshuą:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Okolie podgrzewa atmosferę przed walką z Cieślakiem! "Jest dobrym zawodnikiem, ale..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.