Boks

Fury wróci na walkę z Uyskiem! „Anglia jak zwykle straciła pasy. Wyślijcie po nie Cygańskiego Barbarzyńcę! Wyślijcie mnie”

Chyba nikt nie miał wątpliwości, że Tyson Fury swoim przejściem na emeryturę robi jedynie medialne zamieszanie. Niepokonany Brytyjczyk jest gotowy na największą bokserską walkę ostatnich lat.

„Gypsy King” po pokonaniu Dilliana Whyte’a ogłosił, że kończy z boksem. Następnie kilka dni przed wczorajszą gala postanowił zwakować pas WBC oraz The Ring. Znaczna większość spodziewała się, że jest to sposób na to by, ściągnąć na siebie uwagę przed wielkim rewanżem.

W sobotę podczas main eventu gali w Arabii Saudyjskiej Ołeksandr Usyk ponownie zmierzył się z Anthonym Joshuą. Podobnie jak w pierwszym starciu Ukrainiec okazał się lepszy na pełnym dystansie i wypunktował rywala. Tym razem jednak decyzja sędziów była niejednogłośna.

Tyson Fury wróci na walkę z Usykiem!

Po pokonaniu AJ’a i obronieniu pasów WBA, IBF, WBO oraz IBO zarówno Usyk, jaki i kibice z całego świata liczą na to, że w końcu dojdzie do starcia z niepokonanym „Królem Cyganów”. Nikt nie ma wątpliwości, że Tyson Fury jest przeciwnikiem, z którym w kolejnej walce powinien zmierzyć się Ukrainiec.

Sprawdź!  Były mistrz świata w boksie popiera Putina! Ostro o zagranicznych sportowcach! "Szczury zawsze uciekają"

Sam Brytyjczyk przyznał, że sobotnie starcie go nie porwało i stwierdził, że pokonałby Usyka oraz Joshuę podczas jednej gali. Teraz ogłosił, że może wrócić z emerytury i odzyskać mistrzowskie pasy, które z powrotem przywiezie do Anglii. Będzie to jednak kosztować ogromne pieniądze:

– [Transkrypcja ringpolska.pl] Właśnie zobaczyłem, jak Joshua po raz drugi przegrywa z Usykiem. Anglia znów straciła pasy, jak zwykle, ale jest na to sposób, który mogę zasugerować. Jeśli chcecie odzyskać pasy, wyślijmy po nie „Cygańskiego Barbarzyńcę” z Anglii! Dawać! Wyślijcie mnie!

– Odbiorę temu ukraińskiemu menelowi pasy, tak jak to było z poprzednim ukraińskim menelem. Ale to nie będzie tanie! Jeśli chcecie najlepszego, musicie zapłacić! To będzie bardzo drogie. Szykujcie książeczki czekowe, a ja odbiorę pasy temu ukraińskiemu menelowi.

Źródło: ringpolska.pl

Sprawdź!  Rosyjskie wojsko weszło do domu OLEKSANDRA USYKA! "Pożyjcie sobie w moim domu, bo niewiele czasu wam zostało..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.