Wotore

(VIDEO) Robert Maruszak w świetnej formie przed WOTORE 5! Trener Murańskich prezentuje potężne ciosy

Kolejna edycja WOTORE zbliża się wielkimi krokami. Już 29 kwietnia w gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędą się krwawe pojedynki na gołe pięści.

Ponownie czeka na nas brutalny turniej, w którym weźmie udział ośmiu zawodników. Zobaczymy także dodatkowe superfighty. W co-main evencie dojdzie do głośnego rewanżu pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem „Matrixem” Królikiem. Po raz pierwszy walczyli na Genesis, a zwycięstwo po jednogłośnej decyzji odniósł drugi z zawodników.

W walce wieczoru czeka na kibiców naprawdę mocne zestawienie. Marcin Wrzosek zadebiutuje w pojedynkach na gołe pięści i zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Fighter z Czarnogóry jest bardzo doświadczony i w MMA stoczył już 63 walki.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Robert Maruszak prezentuje formę przed WOTORE 5

W superfightcie zawalczy też Robert Maruszak, który jest trenerem Jacka i Mateusza Murańskiego. Starcia na gołe pięści nie są dla niego niczym nowym, gdyż ostatnie dwie walki stoczył właśnie w takiej formule.

Najpierw na Krwawym Sporcie przed czasem rozprawił się z Bartoszem Sarbiewskim, a następnie 7 dni później zawalczył na WOTORE 4 i w 40 sekund rozbił Tomasza Purzyckiego.

Sprawdź!  (VIDEO) "Polski Wiking" o walce wieczoru WOTORE 5: "Są twardzi i szybcy. Ciężko wytypować, mogą się ładnie porozcinać"

29 kwietnia nie będzie miał łatwego zadania, gdyż zmierzy się z Szymonem Szynkiewiczem, który w organizacji WOTORE stoczył 6 pojedynków i odniósł 4 zwycięstwa. Podczas pierwszej i trzeciej edycji zawalczył w turnieju i za każdym razem przechodził do etapu finałowego.

Poniżej możecie znaleźć nagranie, na którym Robert Maruszak prezentuje swoją formę przed nadchodzącą galą WOTORE 5:

Sprawdź rozmowę Roberta Maruszaka z portalem fansportu.pl:

Źródło: fansportu.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.