FAME MMA

Alan chce ponownie zmierzyć się z Tańculą: „Mam coś ludziom do udowodnienia. Wtedy po prostu nie zagrała głowa”

Alan Kwieciński zabrał głos w sprawie potencjalnego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą. Przyznał, że pozostaje z nim w dobrych relacjach, ale chciałby się odegrać za porażkę.

„Alanik” zmierzył się z „Aroyem” na gali FAME 6, kiedy to debiutował w poznańskiej organizacji. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie, a o wyniku decydowali sędziowie, którzy byli jednogłośni. W górę powędrowała wówczas ręka Arkadiusza Tańculi, który dopisał do swojego rekordu drugie zwycięstwo.

Alan Kwieciński o rewanżu z Arkadiuszem Tańculą

Od pojedynku minęły już 2 lata i miesiąc. Każdy z freak fighterów ma na swoim koncie więcej pojedynków, stażu treningowego i posiada większe umiejętności. Tańcula od tamtej gali wygrał 3 z 4 walk w MMA, natomiast Alan stoczył dwa pojedynki w MMA i dwa w kickboxingu. W obu przypadkach jego bilans to 1-1.

„Alanik” nie ukrywa, że chciałby jeszcze raz zmierzyć się z Tańculą. Jest bardziej doświadczony i uważa, że nie pokazał w tej walce wszystkiego. W ostatniej rozmowie z kanałem FREAK MMA przyznał:

– Jesteśmy kumplami, ale ja tą walką z Tańculą, którą chciałbym bardzo, żeby był rewanż, ja tą walką chciałbym udowodnić coś ludziom. Nie sobie, bo ja wiem, że jestem po prostu bardziej doświadczony, czego nie pokazałem. Ja mam coś ludziom do udowodnienia, że wtedy nie zagrała głowa. Wtedy nie zagrała mi po prostu głowa i tyle.

Na ten moment Alan skupia się na najbliższym pojedynku, czyli starciu z Mateuszem Murańskim, do którego dojdzie na gali FAME 14. Natomiast Tańculę zapewne czeka walka rewanżowa z jednym lub drugim Murańskim.

Sprawdź!  Promotor Wasilewski o awanturach w organizacjach freakowych: "Pajace krzyczą, kto jest większym konfidentem. To jest żenujące"

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic
Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga po walce na FAME 13: "Nie czułem jego ciosów. Każdy mnie tylko bardziej motywował"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.