FAME MMAWotore

(VIDEO) Robert Maruszak o trenowaniu Murańskich: „Jacek zaimponował mi podejściem do pracy. Jest tytanem pracy”

Robert Maruszak, który jest trenerem Mateusza i Jacka Murańskiego niedługo sam zaprezentuje swoje umiejętności i zawalczy na gali WOTORE 5.

Ma on już za sobą walki na gołe pięści. Bił się m.in. na Krwawym Sporcie oraz ostatniej edycji WOTORE, podczas której w pierwszej odsłonie rozprawił się z Tomaszem Purzyckim. Na pokonanie przeciwnika potrzebował zaledwie 40 sekund.

Tym razem Maruszak stoczy superfight z Szymonem Szynkiewiczem. Do starcia dojdzie 29 kwietnia na WOTORE 5 w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Podczas wydarzenia odbędzie się także krwawy turniej oraz ciekawe pojedynki dodatkowe. W jednym z nich zawalczy Marcin Wrzosek, który zmierzy się z Vaso Bakoceviciem.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Robert Maruszak o trenowaniu Murańskich

Maruszak nie tylko toczy pojedynki, ale także trenuje dwóch popularnych freak fighterów. W rozmowie z portalem fansportu.pl opowiedział o tym, jak wygląda współpraca z Murańskimi.

Najpierw wypowiedział się na temat Mateusza i podkreślił, że od debiutu zrobił duży progres – Teraz jest zupełnie innym zawodnikiem. Skupiliśmy się na technicznych sprawach, jest bardziej pewny siebie od tamtej pory. Tam miał szczątkowe umiejętności. Teraz to zupełnie inaczej wygląda. Jest pewniejszy siebie przez to, jakie techniki poznał.

Następnie wspomniał o Jacku i przyznał, że jest mocno zaskoczony współpracą z nim. Ojciec Mateusza bardzo poświęca się treningom i daje z siebie wszystko, aby jak najlepiej się przygotować.

Sprawdź!  Trener Mirosław Okniński opowiada historię z bramki! "Zostałem aresztowany! Pękła mu czaszka..."

– Zaimponował mi swoim podejściem do pracy. To jest jeden z nielicznych gości, których trenuję, który przychodzi pół godziny przed, rozgrzany wchodzi na trening. Jest tytanem pracy. Zaskoczył mnie, bo myślałem, że będzie to inaczej wyglądać. Jest skupiony, analizuje, jeśli czegoś nie do końca pojmuje, robi to tak długo, aż to zrobi.

Całą rozmowę z Robertem Maruszakiem znajdziesz poniżej:

Źródło: fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.