Wotore

(VIDEO) „Polski Wiking” o walce wieczoru WOTORE 5: „Są twardzi i szybcy. Ciężko wytypować, mogą się ładnie porozcinać”

WOTORE 5 zbliża się wielkimi krokami. Już w ten piątek 29 kwietnia w gdańskim Teatrze Szekspirowskim dojdzie do emocjonujących pojedynków na gołe pięści.

Podobnie jak na poprzednich edycjach odbędzie się 8-osobowy turniej oraz dodatkowe superfighty. W co-main evencie czeka na kibiców mocny pojedynek rewanżowy pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem. Po raz pierwszy zmierzyli się na Genesis 1 i po zaciętym starciu wygrał „Matrix”.

W walce wieczoru dojdzie do prawdziwego hitu. Marcin Wrzosek po raz pierwszy spróbuje swoich sił w starciu na gołe pięści. Jego rywalem będzie Vaso Bakocević, który w tej formule odniósł już dwa zwycięstwa. Najpierw wygrał przez nokaut, a następnie przez decyzję sędziów.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

„Polski Wiking” o walce wieczoru WOTORE 5

Paweł Gołębiewski, czyli fighter znany jako „Polski Wiking” jest jednym z uczestników turnieju WOTORE 5. Zawodnik w etapie ćwierćfinałowym zmierzy się z Pawłem „Venomem” Kubielasem.

Fighter zabrał głos w sprawie głośnego main eventu i przyznał, że może to być naprawdę krwawe starcie trudne do wytypowania:

Ciężko będzie, to nie zasady MMA. Obaj są twardzi, szybcy, walka może nawet przez kontuzję przerwana, bo gołe pięści jednak, no ciężko wytypować. Mała waga, szybkie ręce, mogą porozcinać się ładnie – powiedział zawodnik.

Sprawdź!  (VIDEO) Zawodnik WOTORE ostro o Alanie Kwiecińskim! "Ty ku*wa obsrańcu! Ty parcho wstrętna"

Jak przyznał „Polski Wiking” zasady na WOTORE są najbardziej zbliżone do prawdziwej walki, więc ciężko wskazać faworyta. Dozwolone są m.in. soccerkicki, stompy, uderzenia kolanami w parterze, czy nawet uderzenia głową, które mogą szybko i brutalnie odmienić losy pojedynku.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i jako ogromnego faworyta wskazują Marcina Wrzoska. Fighter nie stoczył jeszcze żadnej walki na gołe pięści, ale bez wątpienia posiada większe umiejętności, niż jego rywal.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Sprawdź!  (VIDEO) Krystian Rosa przed turniejem WOTORE: "Przyszedłem się bić, nie kalkulować. Ja wychodzę i się biję"

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.