Wotore

(VIDEO) Owsiany przed wielkim finałem WOTORE: „Gołe pięści są bardziej ekscytujące, niż w rękawicach. Lepsza adrenalina, są po prostu zaje**ste”

Już w ten piątek organizacja WOTORE powraca z krwawymi pojedynkami na gołe pięści. Podczas gali w gdańskim Teatrze Szekspirowskim rozstrzygnięty zostanie finał ostatniego turnieju.

Organizacja przygotowała naprawdę emocjonującą kartę walk, na której nie brakuje mocnych nazwisk. Zobaczymy m.in. rewanż pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem, którzy mają za sobą zacięty pojedynek na gali Genesis.

Natomiast w main evencie były mistrz KSW Marcin Wrzosek zadebiutuje w walkach na gołe pięści i zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Poza tymi pojedynkami dojdzie także do 8-osobowego turnieju oraz innych superfightów.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Dominik Owsiany przed finałem WOTORE

W jednym z pojedynków dodatkowych Dominik Owsiany zmierzy się z Jakubem Ozgą. Będzie to finał ostatniego turnieju, który organizacja postanowiła przełożyć na piątą edycję WOTORE. Owsiany, który rozmawiał z portalem fansportu.pl, zapowiedział że tym razem zamierza podejść do starcia inaczej, niż na ostatniej gali.

– Te walki były spontaniczne i chaotyczne, teraz chciałbym podejść bardziej technicznie do tych walk i z głową. Zrobiłem w pełni okres przygotowawczy i myślę, że jestem w lepszej formie, niż na poprzednim WOTORE.

Fighter ma za sobą walki również w MMA, jednak zdradził, że gołe pięści to formuła, w której czuje się znacznie lepiej i właśnie w tej dyscyplinie chciałby kontynuować swoją karierę:

Sprawdź!  Marcin Najman zawalczy z Pawłem Jóźwiakiem na gali WOTORE 6! Organizacja oficjalnie potwierdziła pojedynek

– Chciałbym się związać z organizacją. Porównując do moich wcześniejszych walk zawodowych w rękawicach, walki na gołe pięści są dla mnie dużo bardziej ekscytujące i bardziej mnie napędzają, jest lepsza adrenalina, są po prostu zaje**ste.

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir
Sprawdź!  (VIDEO) Jacek Murański wyrzucony z klubu! Maruszak potwierdza: "Nigdy nie będzie trenował u nikogo w Gdańsku"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.