FAME MMA

(VIDEO) Piotr Szeliga zrelacjonuje, co dzieje się w Przemyślu! „Robią tam istny rozpie**ol. Rozkradają rzeczy dla matek i dzieci z Ukrainy”

Media i Internet obiegają informacje o wydarzeniach, które rozgrywają się w Przemyślu oraz w Medyce. Polską granicę zaczęło przekraczać coraz więcej uchodźców z Afryki i Azji, a mieszkańcy nie czują się bezpiecznie.

Policja zaprzecza niektórym doniesieniom i przekazuje, że dochodzi do większej liczby przestępstw, jednak wielu mieszkańców obawia się o swoje bezpieczeństwo, gdyż dochodzi do sytuacji, że ciemnoskórzy uchodźcy, którzy nie uciekają przed wojną, a wykorzystują okazję, by przekroczyć granicę, zachowują się agresywnie.

W Medyce mężczyzna z nożem w ręce zaatakował sprzedawcę, jednak temu udało się obronić i obezwładnić napastnika. Inny uchodźca z Turkmenistanu odgryzł palca ratownikowi medycznego. Wiele gazet i Internautów twierdzi, że jest to manipulacja i takie wydarzenia nigdy nie miały miejsca.

Policja jednak potwierdziła, że doszło zarówno do napadu na sklep, jak i do ataku na ratownika medycznego. W pierwszym przypadku mundurowi przekazali, że sprawcą jest uchodźca, który nie jest obywatelem Ukrainy. Nie podali jednak więcej szczegółów w tej sprawie.

Sprawy w swoje ręce wzięli kibice, którzy postanowili zjednoczyć się i patrolować ulice. W social mediach można znaleźć liczne komentarze mieszkańców Przemyśla, którzy dziękują im za swoje działania, gdyż czują się bezpieczniej.

Sprawdź!  Tańcula o zwycięstwie Murańskiego: "Typowałem, że wygra. Mówiłem Alanowi, żeby nie lekceważył..."

W całą sprawę zaangażuje się również zawodnik FAME Piotr Szeliga. Na swoich social mediach najpierw zamieścił nagrania, w których przekazał:

– Sytuacja w Przemyślu nie jest za ciekawa. Pociągami przyjeżdżają ludzie, którzy tymi pociągami nie powinni przyjeżdżać. Mało tego, robią tam istny rozpier*ol. Rozkradają rzeczy, które są dla matek i dla dzieci, które mają przyjeżdżać tymi pociągami, mowa tutaj o uchodźcach z Ukrainy. Trzeba przypilnować, żeby ratownikom się tam nic nie stało, więc na mnie możecie liczyć. Mieszkam niedaleko, jestem z Rzeszowa, więc postaram się tam być jak najczęściej.

Następnie przekazał, że dostał masę wiadomości odnośnie tego, co dzieje się w Przemyślu. Oświadczył, że jeszcze dzisiaj przyjedzie do miasta i rzetelnie zrelacjonuje jak w rzeczywistości wygląda sytuacja.

– Słuchajcie, dostaję wiadomości z przeróżnych sytuacji, które dzieją się w Przemyślu. Nie będę tego udostępniał, po prostu dzisiaj w Przemyślu będę. Sam na własne oczy zobaczę, jak to wygląda i również to zrelacjonuję, żeby później ku*wa nie było, że są takie czy srakie informacje. Ja już nikomu ku*wa nie ufam. Mi nie chodzi o to, żeby szerzyć nienawiść, gniew czy jakieś inne dziwne akcje, tylko skoro pomagamy komuś, to niech ktoś ku*wa w tym nie przeszkadza i ch*j. I tyle.

Źródło: Twitter/Instagram

Sprawdź!  Parke odpowiada Szelidze! Wróci do freak fightów? "Dalej na mnie pi**oli! Nawet po wp***lu chce znowu dostać"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.