FAME MMA

(VIDEO) Murański wyje z bólu po starciu na FAME 12! Jest nagranie z punktu medycznego!

Do sieci trafiło nagranie z punktu medycznego po walce Jacka Murańskiego, który na FAME 12 zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą.

Jacek Murański w ostatnią sobotę zadebiutował w formule MMA. Na jego życzenie organizacja stworzyła specjalną klatkę rzymską o wymiarach 3 metry na 3 metry. Ponadto zażądał zezwolenia na uderzenia łokciami. Na wszystkie warunki zgodził się Arkadiusz Tańcula, który chciał już po prostu zakończyć temat Murańskich.

W walce debiutantowi nie pomogła specjalna klatka ani łokcie, który nie użył ani razy. Skorzystał z nich natomiast Tańcula, który przez cztery rundy brutalnie rozbijał twarz Murańskiego. Niestety Jacek łamał zasady i w końcu został zdyskwalifikowany.

Murański przekonywał, że nie będzie po porażce tłumaczył się kontuzją. Jak mogliśmy się jednak spodziewać, pierwszy wyjaśnieniem przegranej były problemy ze zdrowiem. Rzekomo miał walczyć z jedną sprawną kończyną.

Na swoich social mediach oświadczył także, że czekają go aż trzy operacje – Do wszystkich niedowiarków, obśmiewaczy i zwykłych hejterów jutro będę miał zszywany zerwany (nie naderwany, lecz ZERWANY!!!) biceps lewej ręki. Następny pod nóż idzie prawa noga (zerwane więzadło), a na koniec pod nóż idzie łokieć prawej ręki. Także walczyłem z jedną sprawną w pełni kończyną, a jest to moja słabsza lewa noga.

Teraz już wiem, czemu gilotyna zapięta lewą ręką z zerwanym bicepsem nie mogła się udać (chirurg powiedział mi , że w lewej ręce miałem siły tyle, co małe dziecko), gdyż w normalnych okolicznościach w tej mojej gilotynie głowa tańculi zostałaby na AMEN). Teraz już wiem, czemu nie mogły dojść do celu (czyli kolan tańculi) moje frontowe kopnięcia….zerwane więzadła… – napisał na Facebooku.

Sprawdź!  Mirosław Okniński ostro o freakach "Oni są profesjonalnymi nieudacznikami"

Teraz na kanale „chłopak z kamerą” pojawiło się nagranie z punktu medycznego. Jacek Murański wyje z bólu i mówi o zerwanym bicepsie. Internauci zauważyli, że może być to celowe zachowanie w obecności kamer.

Na nagraniu widzimy również team Tańculi, wraz z zawodnikiem mocno niezadowolonym po tym, jak sędzia przerwał pojedynek i zdyskwalifikował Murańskiego.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.