High League

(VIDEO) Najman sprawi niespodziankę? Prezentuje formę przed High League 6! Jest coraz mniejszym underdogiem!

Marcin Najman zaczynał jako duży underdog, kursy jednak szybko się zmieniają i tym razem różnica jest sporo mniejsza, a do gali zostało jeszcze 11 dni.

„El Testosteron” powróci do klatki na High League 6. Początkowo miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim, jednak zastąpił go Paweł Jóźwiak. Oznacza to, że Najman będzie miał okazję na rewanż za ostatnią porażkę, jaką poniósł na gali WOTORE.

Najman zaskoczy na High League 6?

To właśnie z prezesem FEN Najman stoczył ostatni pojedynek. Jóźwiak rozprawił się z nim w zaledwie 20 sekund, jednak walka wywołała sporo kontrowersji. Pojawiły się m.in. opinie, że „El Testosteron” specjalnie się podłożył. Spekulowano nawet, że w ten sposób chciał uśpić czujność Murańskiego.

Co ciekawe, tym razem naprawdę mocno przygotowuje się do walki. Regularnie publikuje na swoich social mediach nagrania z treningów i widać, że jest w znacznie lepszej formie niż wcześniej. Początkowo był skazywany na porażkę, a kursy wynosiły 1.35 na zwycięstwo Jóźwiaka i 2.70 na wygraną Najmana.

Sprawdź!  Najman zabrał głos po kontrowersyjnym przerwaniu walki Janikowskiego: "Damian rozgoryczony decyzją Brondera, to co ja mam powiedzieć!?"

Teraz sytuacja mocno się zmieniła i zapewne będzie wyrównywać się jeszcze bardziej wraz z każdym kolejnym dniem bliżej gali. „El Testosteron” jest bardzo zmotywowany oraz zamierza odegrać się za ostatnią porażkę, gdyż nie ukrywa, że taka sytuacja nie powinna nigdy mieć miejsca.

Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs Jóźwiak

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Najman uciekł przed "Boxdelem"? Włodarz FAME o spotkaniu z "El Testosteronem"! "Zostawił posiłek i uciekł, zwykły tchórz"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.