High League

(VIDEO) „Dis” udanie debiutuje w MMA! Wygrywa walkę na High League 2!

Za nami kolejne emocjonujące starcie. Tym razem w klatce zadebiutowało dwóch popularnych streamerów. Maciej „Zony” Zoniuk zmierzył się z Norbertem „Disem” Gierczakiem.

“Zony” był już obecny na pierwszej gali HIGH League. Poprowadził wtedy specjalną edycję “Rundek”, w której ugościł między innymi uczestników walki trzech. Sprawdził się w roli prowadzącego – w komentarzach można było przeczytać same pozytywne opinie na jego temat!

Maciej Zoniuk zasłynął jako streamer. Swoimi poczynaniami chętnie dzielił się z widzami na YouTubie (300 tys. subskrypcji) i Twitchu (600 tys. subskrypcji). Jego codzienne życie śledzi też prawie 200 tys. fanów na Instagramie. “Zony” to jeden z najsłynniejszych polskich twórców internetowych, a zarazem niezwykle charyzmatyczna postać. Zasłynął z kultowego filmu-mema “Kolanami na ryj”.

Rywalem „Zony’ego” był popularny „Dis”. Gierzak został zapowiedziany jeszcze podczas pierwszej gali w Ergo Arenie. Streamer przeszedł ogromną przemianę. Skupił się na treningach sportów walki, a do pojedynku przygotowywał się w Krakowie.

Norbert Gierczak zasłynął ze streamowania “League of Legends”. Wraz z popularnością pojawiły się również głosy krytyki w jego stronę. Po pewnym czasie odszedł z platformy Twitch i rozpoczął swoją działalność w serwisie YouTube. Obserwuje go tam ponad milion widzów!

Sprawdź!  Omielańczuk o walce Denisa na High League 6: "Jeżeli dostanie, to jego kariera we freakach się na tym zakończy"

-> Oglądaj High League 2 na żywo

RELACJA

RUNDA 1

“Zony” próbuje zaatakwować, podchodzi blisko, ale to “Dis” trafia go kilkukrotnie prawą i lewą ręką! Norbert atakuje gilotyną, trafia też mocnym lewym sierpem. Zoniuk szuka mocnego prawego, ale nie trafia i dociska oponenta do siatki. “Dis” ratuje się łapiąc rywala za szyję! Mocna gilotyna, ale unika zakończenia Maciej Zoniuk ucieka, ale zostawia rękę i nadziewa się na BALACHĘ! Wyprowadza ciosy w kontrze. Na koniec rundy, “Zony” kończy na górze, ale musi się ratować przed atakami “Disa”!

RUNDA 2

“Dis” atakuje różnymi uderzeniami, ale za chwilę “Zony” atakuje próbą duszenia! Ratuje się rywal, ale kończy dociskany w klinczu na siatce. Zoniuk wyprowadza kolana na korpus, Gierczak dobrze ratuje się przed przewróceniem. Ostatecznie jednak “Dis” ląduje na plecach, a dobrze pracuje nad pozycją Zoniuk! “Dis” nie panikuje, spokojnie broni się przed atakami z góry oponenta. Maciej Zoniuk wyprowadza seryjne ciosy na żebra leżącego Gierczaka i w ten sposób kończymy odsłonę.

RUNDA 3

“Dis” niemal natychmiast zaatakował lewą i prawą, wyszedł z kolanem. “Zony” próbował skontrować, ale nadział się na dwa podbródkowe. Wciąż próbuje wywierać presję Maciej Zoniuk, ale Gierczak znakomicie kontrował. Ataki z obu stron, mocne ciosy atakują zarówno “Zony”, jak i “Dis”. Mocne podbródkowe i sierpy idą na szczękę. Na koniec rundy lecą ostre wymiany, ale o wyniku zadecydują sędziowie.

Sprawdź!  (VIDEO) Bomba w strachu!? Szalony trening i okrzyk bojowy Murańskiego! "Nie wiesz ku**a, co cię czeka!"

Po jednogłośnej decyzji sędziów starcie wygrywa Norbert „Dis” Gierczak!

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Co-main event:

  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Karta główna:

  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.