High League

Janikowski komentuje walkę Kubiszyna. Jest otwarty na starcie z Dawidem Załęckim: „Spoko, łatwa walka, tylko że w małych rękawicach bardziej boli”

Damian Janikowski skomentował ogłoszoną przez High League walkę Mateusza Kubiszyna. Przyznał również, że mógłby zmierzyć się z jego przeciwnikiem.

18 marca High League powraca z mocnymi pojedynkami. W klatce ponownie zobaczymy Mateusza „Don Diego” Kubiszyna, który tym razem zawalczy z Dawidem, ojcem Denisa Załęckiego. Mistrz GROMDY z „Bad Boyem” zmierzył się na trzeciej edycji freakowej gali i wygrał z nim po jednogłośnej decyzji sędziów.

Janikowski komentuje walkę Kubiszyn vs Załęcki

Kibice bardzo chcieli zobaczyć walkę Kubiszyna z Dawidem, jednak ten podczas konferencji i w wywiadach zapewniał, że nie chce bić się z przeciwnikami syna. Zmienił jednak zdanie i za trzy tygodnie zmierzy się z „Don Diego” na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Po ogłoszeniu starcia Kubiszyn zabrał głos i na swoich social mediach tak skomentował nadchodzące zestawienie:

– Yyy… to dla mnie też małe zaskoczenie, aaale lecimy z tematem.

Na ten wpis zareagował jego ostatni przeciwnik Damian Janikowski. Zawodnik KSW zmierzył się z „Don Diego” na High League 5 i zdominował go w parterze, wygrywając przez decyzję sędziów.

Spoko, łatwa walka. Tylko, że w małych rękawicach bardziej boli – napisał Janikowski.

Sprawdź!  High League 6 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

W odpowiedzi jeden z Internautów zaproponował, by ten zmierzył się z Załęckim w stójce – To wyjdź z Dawidem w K-1 jak taki kozak jesteś stojkowy.

Bez problemu – odparł zawodnik KSW.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Diego” vs. „Crazy”

Tuż po ogłoszeniu pojedynku Kubiszyn vs. Załęcki pojawiły się też kursy bukmacherskie. Zdaniem Fortuny, „Crazy” nie ma większych szans w starciu z wielokrotnym mistrzem w kickboxingu. Panowie spotkają się w K-1, a zatem walka będzie toczona wyłącznie w stójce. To zwiastuje ogromne emocje!

Zarówno to starcie, jak i całą galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Alan wyśmiewa siłę uderzenia Denisa Załęckiego! "Od byłej dziewczyny dostawałem mocniejsze. Nie takie świniaki już skakały..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.