High League

Janikowski komentuje walkę Kubiszyna. Jest otwarty na starcie z Dawidem Załęckim: „Spoko, łatwa walka, tylko że w małych rękawicach bardziej boli”

Damian Janikowski skomentował ogłoszoną przez High League walkę Mateusza Kubiszyna. Przyznał również, że mógłby zmierzyć się z jego przeciwnikiem.

18 marca High League powraca z mocnymi pojedynkami. W klatce ponownie zobaczymy Mateusza „Don Diego” Kubiszyna, który tym razem zawalczy z Dawidem, ojcem Denisa Załęckiego. Mistrz GROMDY z „Bad Boyem” zmierzył się na trzeciej edycji freakowej gali i wygrał z nim po jednogłośnej decyzji sędziów.

Janikowski komentuje walkę Kubiszyn vs Załęcki

Kibice bardzo chcieli zobaczyć walkę Kubiszyna z Dawidem, jednak ten podczas konferencji i w wywiadach zapewniał, że nie chce bić się z przeciwnikami syna. Zmienił jednak zdanie i za trzy tygodnie zmierzy się z „Don Diego” na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Po ogłoszeniu starcia Kubiszyn zabrał głos i na swoich social mediach tak skomentował nadchodzące zestawienie:

– Yyy… to dla mnie też małe zaskoczenie, aaale lecimy z tematem.

Na ten wpis zareagował jego ostatni przeciwnik Damian Janikowski. Zawodnik KSW zmierzył się z „Don Diego” na High League 5 i zdominował go w parterze, wygrywając przez decyzję sędziów.

Sprawdź!  Janikowski wróci do freak fightów? "Mam czas. Jeszcze mogę zwariować, mogę dymu i szumu narobić" [VIDEO]

Spoko, łatwa walka. Tylko, że w małych rękawicach bardziej boli – napisał Janikowski.

W odpowiedzi jeden z Internautów zaproponował, by ten zmierzył się z Załęckim w stójce – To wyjdź z Dawidem w K-1 jak taki kozak jesteś stojkowy.

Bez problemu – odparł zawodnik KSW.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Diego” vs. „Crazy”

Tuż po ogłoszeniu pojedynku Kubiszyn vs. Załęcki pojawiły się też kursy bukmacherskie. Zdaniem Fortuny, „Crazy” nie ma większych szans w starciu z wielokrotnym mistrzem w kickboxingu. Panowie spotkają się w K-1, a zatem walka będzie toczona wyłącznie w stójce. To zwiastuje ogromne emocje!

Zarówno to starcie, jak i całą galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  (VIDEO) Alan Kwieciński chce rewanżu z Denisem Załęckim! Ocenia walkę "Bad Boya" ze Szpilką: "To będzie..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.