High League

(VIDEO) Murański ostro o Alanie po konferencji: „Ten kundel sam się upokarza. Wszędzie gdzie idzie, tam jest bity”

Mateusz Murański zabrał głos w sprawie głośnej awantury, jaka miała miejsce podczas wczorajszej konferencji High League.

Już 4 czerwca do klatki powróci Denis Załęcki, który zawalczy z Mateuszem Kubiszynem. Zawodnicy mieli wczoraj okazję spotkać się twarzą w twarz i wymienić kilka zdań przed nadchodzącym pojedynkiem. Tym razem obaj zadebiutują w nowej formule i zawalczą w MMA.

Podczas wydarzenia na widowni pojawił się Alan Kwieciński, który wszedł na scenę i wdał się w kłótnię ze swoim byłym rywalem. Wydawało się, że cała sprawa szybko się uspokoi, jednak kiedy „Alanik” wrócił na miejsce, doszło do awantury.

Kwieciński został poszarpany i uderzony przez Denisa Załęckiego, który błyskawicznie podbiegł do niego ze sceny. Całą sytuacją musieli opanować ochroniarze, którzy próbowali rozdzielić freak fighterów.

Mateusz Murański o awanturze na konferencji

Głos w tej sprawie zabrał również Mateusz Murański, który na gali FAME 14 zmierzy się z Alanem. Pomiędzy nimi jest także konflikt i dużo złej krwi, co widzieliśmy podczas F2F.

– Słynna polska e-konfidenta, o której teraz wie cała Polska, miała odpocząć, a co robi? Pcha się w gips. Alaniku poczekaj, wytrzymaj, naprawdę daj mi szansę, żeby to moja lewa ręka położyła cię do szpitala, nie ktoś inny. Także teraz już wiecie jak w ciągu 5 sekund stać się analem, e-konfidentem, Najmanem, karma zawsze wraca, a zawsze gdzie idziesz ty, tam jesteś bity. Przypadek? Nie sądzę.

– Także jest akcja, jest reakcja. A tobie Denis życzę powodzenia w walce, mama nadzieję, że wygrasz. Nie daj się prowokować tym kundelkom, śmierdzielom zazdrosnym, łajzom, które się pchają nieproszone na scenę. Już go upokorzyłeś, z resztą ten kundel sam się upokarza. A ja zrobię wszystko, żeby powtórzyć to 14 maja.

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Sprawdź!  Cezary Oleksiejczuk o walce Alana z Denisem Załęckim! "Ja bym nie skazywał Alana. To jest 50 na 50"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.