High League

(VIDEO) Denis Załęcki komentuje awanturę z Alanem: „Syn za ojca, ojciec za syna, to chyba normalne. Niech się cieszy, że tak się skończyło”

Wygląda na to, że konflikt pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim nie zakończył się po ostatnim pojedynku. Pomiędzy zawodnikami nadal jest sporo złej krwi.

Za nami konferencja poprzedzająca galę High League 3, na której ponownie doszło do wielkich dymów. Alan Kwieciński, który znajdował się na widowni, postanowił zabrać głos i wszedł na scenę, po czym doszło do wymiany zdań z Denisem Załęckim.

Freak fighterzy nie szczędzili sobie ostrych słów. Kiedy Alan wrócił na swoje miejsce, wydawało się, że sytuacja się uspokoiła, ale chwilę później doszło do awantury. W kierunku Kwiecińskiego ruszył z jednej strony ojciec Denisa, a z drugiej podbiegł sam „Bad Boy”.

Denis Załęcki po awanturze na konferencji

„Bad Boy” zaraz po konferencji udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym odniósł się do całej sytuacji. Przyznał, że były rywal może się cieszyć, że wszystko zakończyło się jedynie na małej awanturze.

– Jeśli ktoś ci ubliża, ktoś ci pokazuje, ktoś cię nazywa pi*dą albo coś tam ci ciśnie, to chyba każdy by ruszył. Czy to syn za ojca, czy ojciec za syna, to chyba normalne. To są więzy krwi. To normalnie, że jedna i druga strona rusza. Tata podszedł, grzecznie mu powiedział, o czym myśli i tak się skończyło. Zdążyłem dobiec, dostał chlapacza jednego i niech się cieszy, że tak wyszło, a nie inaczej.

Przyznał również, że jest otwarty na rewanż. Może to zrobić w rękawicach lub na gołe pięści, ale wyłącznie w formule MMA.

Sprawdź!  Denis chce poprawić rekord? Tyburski komentuje: "Ma dużo do stracenia. Nie ma rekordu za dobrego, a jest uważany za mocnego zawodnika"

– Samobójca. Jest samobójcą, ku*wa nie wyobrażam sobie z nim rewanżu, ale jak tak bardzo chce, możemy to zrobić, najlepiej na gołe pięści. Albo w piąstkówkach, jest mi to obojętne, byle to było MMA.

Źródło: fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.