High LeagueMMA

Znana influencerka Lexy Chaplin dołącza do freakowej organizacji Malika Montany

Przez ostatnie lata głównym graczem na freakowej scenie sportów walki było Fame MMA. W tym roku powstaje wiele innych tego typu organizacji. Jedną z nich jest High League założona przez Malika Montanę.

Założyciel tej organizacji Malik Montana jest niezwykle popularnym raperem. Jest on cenionym muzykiem. W swojej karierze wielokrotnie zdobywał złote i platynowe płyty. Choć działa dopiero od 2015 roku zdobył już niezwykle uznanie na rynku muzycznym. Do tej pory do High League dołączyła Lil Masti i raper Czuux. Przy tym projekcie będzie pracował konferansjer Arkadiusz Pawłowski, który do tej pory był związany z Fame MMA, ale rozstał się z nimi w bardzo nieprzyjemnej atmosferze.

Lexy Chaplin dołącza do organizacji Malika Montany

W mediach społecznościowych ogłoszono prawdziwy hit ponieważ do Hight League dołącza prawdziwa gwiazda nowego pokolenia Lexy Chaplin. Jest on niezwykłą popularną influencerką. 22-letnia jest niezwykle popularna na serwisie Tik Tok, gdzie obserwuje ją ponad dwa miliony osób, natomiast na Instagramie posiada ponad półtora miliona obserwujących.

Jej zasięgi potwierdzają tezę, że jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Jest ona również youtuberką. Jej kanał posiada ponad milion subskrypcji. Brała ona udział w inicjatywie projekt x, który bił rekordy popularności.

źródło: Hight League

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *