High League

(VIDEO) Alan Kwieciński komentuje awanturę na konferencji! „Chyba dobrze, że zareagowałem”

Za nami pierwsza konferencja High League, w której udział wziął Denis Załęcki. Freak fighter jak zawsze zadbał o to, żeby nie brakowało tak zwanych dymów.

Już w czerwcu na trzeciej edycji „Bad Boy” zadebiutuje w formule MMA i stoczy pojedynek z Mateuszem Kubiszynem. Pomiędzy zawodnikami jest spory konflikt. Mimo że początkowo relacje pomiędzy nimi były dobre, aktualnie jest sporo złej krwi i kilka spraw do wyjaśnienia w klatce.

Podczas wczorajszego wydarzenia Denis Załęcki kilkukrotnie w ostrych słowach wspomniał o swoim byłym przeciwniku Alanie Kwiecińskim, z którym zawalczył na gali High League 2. Wówczas po całkowitej dominacji na pełnym dystansie „Bad Boy” wygrał po decyzji sędziów.

Alan komentuje awanturę na konferencji

W pewnym momencie „Alanik”, który oglądał na żywo konferencję, wszedł na scenę i skierował kilka słów do Załęckiego. Gdy powrócił na miejsce, doszło do mocnej wymiany zdań z Denisem. W pewnym momencie do akcji wkroczył ojciec „Bad Boya”, który ruszył w kierunku freak fightera.

Natychmiast podbiegli także ochroniarze oraz sam Denis, który błyskawicznie znalazł się przy Alanie i po raz kolejny uderzył byłego przeciwnika, a ten złapał się za głowę i upadł na rozstawione fotele. Chwilę później zamieścił na swoich social mediach nagranie, na którym skomentował całą awanturę:

Sprawdź!  Murański o awanturze na konferencji: "Takiej nienawiści nie czułem nawet do Tańculi"

– On mnie cały czas wyzywa w Internecie, nie reagowałem, ale przyszedłem na konferencję. Nie pozwolę, żeby ktoś taki jak on cisnął mi w taki sposób. Chyba dobrze, że zareagowałem, bo nie pozwolę, żeby ktoś taki jak on mnie obrażał. Nie chciałem w ogóle reagować.

– Kolejna sprawa fajnie się rzucić do teoretycznie nie to, że słabszego, ale gabarytowo mniejszego chłopaka. Tym bardziej, że byli w paru mocnych, dobrych chłopaków.

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Sprawdź!  Denis Załęcki o kibicach na High League 2: "Nie rozumiem dlaczego mnie wygwizdali. Bardzo niemiło się poczułem. Tak się nie robi"

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.