Boks

(VIDEO) Mayweather nokautuje! Przed walką okazano mu brak szacunku! Kwiaty rzucone prosto pod nogi pięściarza

Niepokonany pięściarz powrócił do ringu i stoczył kolejną walkę pokazową. Tym razem Floyd Mayweather Jr. zmierzył się z japońskim youtuberem.

„Money” w zawodowej karierze wygrał wszystkie 50 walk. Ostatni pojedynek stoczył w 2017 roku, kiedy to przed czasem skończył Conora McGregora. Od tamtego momentu wychodzi do ringu wyłącznie na starcia pokazowe, za które zgarnia ogromne pieniądze.

Mayweather nokautuje na gali w Japonii

Tym razem zawalczył w Japonii na gali RIZIN, która odbyła się w Saitamie, a jego rywalem był Mikaru Asakura. Jest to zarówno profesjonalny zawodnik, który w przeszłości walki w MMA, a aktualnie w boksie, jak i popularny youtbuer, którego kanał subskrybuje blisko 3 miliony widzów.

Pierwsza odsłona przebiegła spokojnie. Dopiero w kolejnej zawodnicy przyśpieszyli. Asakura trafił kilka naprawdę mocnych ciosów, jednak nie zrobiły one większego wrażenia na rywalu. Mayweather nie pozostawił niczego w rękach sędziów i znokautował Japończyka sekundy przed gongiem kończącym rundę.

W ringu spędził więc 6 minut, za które zarobi ogromne pieniądze. Przed walką zdradził, że jego gaża będzie wynosić od 15 do 20 milionów dolarów.

Co ciekawe, przed rozpoczęciem walki doszło do zaskakującej sytuacji. Wszystko zaczęło się od tradycyjnego wręczenia kwiatów. Tym razem jednak zostały one rzucone prosto pod nogi pięściarza, przez co w ten sposób okazano mu brak szacunku. Mayweather natomiast podniósł je i przekazał swojemu teamowi.

Sprawdź!  Legendarny promotor bliski zestawienia Fury vs. Usyk?! "Rozmawiałem z jego ludźmi..."

Głos w sprawie zabrało wielu japońskich kibiców, którzy za pośrednictwem social mediów skomentowali całą sytuację. Nie potrafią oni zrozumieć takiego zachowania osoby, która wręczała kwiaty i podkreślają, że nie powinien w tej sposób znieważać pięściarza.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.