PRIME SHOW MMA

Zawodnik wściekły po ogłoszeniu walki w budce telefonicznej na Prime MMA 3! „Żenada, k**wa”

Już 1 października w Radomiu odbędzie się gala Prime Show MMA 3, na której dojdzie do historycznej walki w polskich freak fightach. Kibice doczekają się w końcu walki w budce telefonicznej!

W niej wiadomym było, że pojawi się Łukasz Wawrzyniak, znany szerszej publiczności jako „Kamerzysta”. Kontrowersyjny YouTuber pierwotnie miał zawalczyć w boksie z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Były pracownik TVP i prawicowy celebryta, który na pierwszej gali Prime Show MMA poległ z Jasiem Kapelą wypadł z karty nadchodzącego wydarzenia.

Federacja zdołała znaleźć przeciwnika „Kamerzyście”. Został nim Jakub Lasik, który debiut w sportach walki zaliczył na gali Elite Fighters w ubiegłym roku. Fanom Prime Show MMA również jest znany z pierwszej gali, gdzie wystąpił w duecie z Rafałem Pazikiem. Nie dali jednak rady Alanowi Kwiecińskiemu.

„Kamerzysta” wściekły na Prime Show MMA!

Pojedynek w budce telefonicznej „Kamerzysta” vs. Lasik nie będzie miał zarówno żadnych zasad, jaki i limitu czasowego. Oznacza to, że tylko KO lub niezdolność do dalszej walki jednego z freak fighterów są w stanie przerwać tę walkę. Sam sędzia znajdzie się poza obrębem budki i tylko dzięki otworom pozbawionym szyby będzie mógł obserwować to, co dzieje się wewnątrz „areny”.

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne słowa Murańskiego o Alanie! "Nazwisko Kwieciński nie ma racji bytu. Albo masz jaja, albo..."

Okazuje się jednak, że nowy rywal nie przypadł do gustu Łukaszowi Wawrzyniakowi. Co więcej, „Kamerzysta” dowiedział się z kim zmierzy się na Prime Show MMA 3… z mediów społecznościowych.

– Powiem Wam, że to, co się teraz wydarzyło to jest totalna żenada. Walka bez zasad w budce telefonicznej – OK, zgodziłem się na to. Oczywiście zgodziłem się na to, ale nie zgodziłem się na takiego przeciwnika jak Lasik! Ja nie chcę się bić z takimi ludźmi jak Lasik czy Olejnik, no k**wa, no! Dajcie mi normalnego przeciwnika, który zasługuje na walkę ze mną, a nie jakieś k**wa Lasiki czy Olejniki

Wygrany main eventu Prime Show MMA 1 nie ukrywał też złości do włodarza federacji, Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. YouTuber twierdzi, że ten unika kontaktu i zadziałał za plecami swojego freak fightera!

„Kasjo”, nie odbierasz telefonów ode mnie. Oczywiście, zgadzałem się na każdego przeciwnika, ale każdego przeciwnika, który jest choć trochę popularny. A ten Lasik to nie wiem, skąd on się k**wa urwał i to jest jeszcze dodatkowo totalna patologia!

Dla mnie jest żenada, „Kasjo”, co teraz zrobiłeś. Nie uzgadniałeś tego ze mną. W sensie, no, wypadałoby chociaż zadzwonić i się zapytać, czy może być Lasik, a nie ogłaszacie to bez mojej wiedzy. Żenada, k**wa.

Typy i kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 3

Galę Prime Show MMA 3 obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" nie przestaje atakować Artura Szpilki! "Obs*ał zbroję. Miała być walka w..."

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji gali Prime Show MMA 3: Street Fighter, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.