Boks

(VIDEO) Ostre spięcie Tysona Fury’ego z Derekiem Chisorą! „Z tobą też mogę walczyć!”

Wczorajszego wieczoru na pięściarskiej gali w Manchesterze doszło do spięcia na linii Derek Chisora-Tyson Fury. Pięściarze mieli sobie sporo do powiedzenia!

Powracający z emerytury „Król Cyganów” pojawił się wczoraj w AO Arenie by wspierać swojego partnera treningowego, Josepha Parkera. Nowozelandczyk mierzył się z Joe Joycem, który nie dał mu żadnych szans i znokautował w 11 rundzie.

Po walce wieczoru Tyson Fury udzielał wywiadu Garethowi A. Daviesowi z redakcji talkSPORT, gdy zaczepił go były rywal – Derek Chisora. Pięściarze mierzyli się ze sobą dwukrotnie i za każdym razem to ręka „The Gypsy Kinga” wędrowała w górę.

Jeszcze w tym roku „Del Boy” kibicował też Dillianowi Whyte’owi, by ten pokonał Fury’ego. Tyson obiecał, że przy najbliższym spotkaniu Chisora dostanie od niego w zęby, a przy okazji rzucił wyzwanie, by po raz trzeci spotkali się w ringu.

W manchesterskiej AO Arenie obyło się bez bójki, jednak wymiana zdań między pięściarzami wagi ciężkiej świadczyła o tym, że ochrona musi stać na baczności!

Sprawdź!  Tyson Fury o zakończeniu kariery: "Zawsze chciałem odejść będąc na szczycie. Żadne pieniądze mnie nie przekonają do powrotu"

Jestem w Manchesterze. Pamiętasz, co powiedziałeś? – zapytał Fury’ego Derek Chisora.

Derek, co jest? Co mówiłem o Manchesterze?

Powiedziałeś: przyjedź do Manchesteru, stoczymy walkę na gołe pięści i p***doliłeś inne rzeczy. Jestem.

Zawodnicy następnie wdali się w dyskusję na temat rzekomego kontraktu na walkę. „Król Cyganów” twierdził, że oferta na 2 miliony funtów powędrowała na biurko „Del Boya”, jednak ten jej odmówił. Chisora z kolei stwierdził, że Tyson Fury udawał przed wszystkimi proponując walkę na gołe pięści.

Rozmowa zeszła na walkę Fury vs. Joshua. Popularny „AJ”, przyjaciel Dereka, wciąż nie podpisał umowy na walkę, która ma się odbyć w grudniu. „Del Boy” uważa jednak, że jeśli do tego pojedynku dojdzie, to Anthony zwycięży. „The Gypsy King” zaproponował, że może się też zmierzyć z Chisorą. Tego samego wieczoru.

Wygram. Znokautuję go w przeciągu sześciu rund – powiedział Derekowi Fury. – Jak chcesz, to mogę też walczyć z tobą pomiędzy rundami. Tak bardzo łatwa jest to robota.

Chisora próbował nawiązać do znokautowanego niedługo wcześniej Josepha Parkera. Tyson przypomniał mu jednak, że Nowozelandczyk pokonał „Del Boya” w dwóch walkach. Derek sugerował, że jest gotów spotkać się z „Królem Cyganów”, by opłacić jego wynagrodzenie.

Sprawdź!  (VIDEO) Tyson Fury nie przestaje szokować! Spotkał się z bossem superkartelu narkotykowego!

Nie stać cię na nie – odpowiedział Fury. – Ale jeśli twój kolega nie będzie chciał walczyć, to z chęcią spotkam się z tobą. [AJ] Nie będzie walczył, bo jest ścierwem. Dostał kontrakt, rzuciłem mu kość.

W pewnym momencie pojawił się ojciec Tysona, John Fury. On również wdał się w krótką dyskusję z Chisorą, któremu polecił oddalić się, co zresztą ten zrobił. Jeśli zatem Anthony Joshua nie podpisze kontraktu, nie można wykluczać ewentualnej trylogii Fury vs. Chisora w Cardiff.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.