Elite Fighters

(VIDEO) Mateusz Murański przygotowuje się do kolejnego pojedynku: „Nauczyłeś się więcej w dwa miesiące niż Szeliga w pół roku…”

Mateusz Murański opublikował na swoich social mediach nagrania z treningów. Zawodnik rozpoczął przygotowania do kolejnego pojedynku w klatce.

Aktor w sportach walki zadebiutował na jubileuszowej gali FAME MMA 10 w maju i od tego czasu stoczył 4 pojedynki. W pierwszym starciu zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Dawni koledzy stali się wrogami, a w klatce mieli do wyjaśnienia konflikt. Wszyscy liczyli na nokaut w tym pojedynku, jednal o wyniku musieli decydować sędziowie, którzy wskazali wygraną Tańculi.

Kilka dni później Murański zawalczył na gali FEN 34. W drugim starciu zmierzył się z Epic Cheat Mealem, który zastąpił Jacka Frosta i rozpoczął treningi na krótko przed pojedynkiem. Tym razem zwycięstwo po werdykcie sędziów trafiło na konto Murana.

Freakfighter do klatki powrócił na Elite Fighters i stoczył dwie walki wieczoru. Najpierw wygrał z Warszawskim Dresikiem przez niejednogłośną decyzję, a następnie ciężko znokautował Mielonidasa.

Murański prawdopodobnie wziął sobie do serca komentarze internautów i zmienił sposób swoich przygotowań do kolejnych pojedynków. Zawodnik wyprowadzał ciosy bez żadnej techniki, jednak wygrywał dzięki twardej głowie i mocnym uderzeniom.

Sprawdź!  "Eva" z "Warsaw Shore" zawalczy o pas mistrzowski na lipcowej gali Elite Fighters 1

Muran na swoich social mediach opublikował nagrania, na których przedstawił aktualną formę. Wygląda na to, że zmienił trenera i teraz przygotowuje się w takich klubach jak Energy Fight Club czy Corpus Gym.

Pod nagraniami z Instagrama pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zauważyli, że Muran robi postępy:

– Nauczyłeś się więcej w dwa miesiące niż Szeli w pół roku…nikogo nie faworyzuje, ale za pracę włożona i poświęcenie należy się szacun 👏

– Coś czuję, że w rewanżu Tańcula nie będzie miał zbyt dużo do powiedzenia…

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Muran zamierza ukarać Alana Kwiecińskiego. Chce z nim walczyć na gołe pięści: "Godzi się na wszystko, ale tylko w rękawicach, taki sportowiec..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *