Elite FightersFAME MMAMMA

(VIDEO) Awantura za kulisami GROMDY! Narzeczona Artura Szpilki szarpała się z Ewą Brodnicką!

Takiej awantury raczej nikt się nie spodziewał. Podczas GROMDY doszło do konfrontacji pomiędzy narzeczoną Artura Szpilki i Ewą Brodnicką.

Za nami gala GROMDA 7, na której odbył się wielki finał o 100 tysięcy złotych. W głośnym pojedynku „Balboa” w drugiej rundzie ciężko znokautował 30-kilogramów cięższego „Maximusa” i zgarnął nagrodę.

SPRAWDŹ WYWIAD ZE ZWYCIĘZCĄ WIELKIEGO FINAŁU „BALBOĄ”:

Do zaskakującego starcia doszło za kulisami. Na gali pojawiła się narzeczona Artura Szpilki, który podczas wydarzenia gościł w studio u Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego. Kamila Wybrańczyk spotkała polską bokserkę Ewę Brodnicką i doszło do awantury.

Freak fighterka i była mistrzyni świata starły się na oczach świadków, jednak jak szybko zauważyli Internauci, wygląda to na ustawioną awanturę. Kilka osób zgodnie stwierdziło, że zapewne będzie to promocja ich nadchodzącego pojedynku w formule MMA.

Ewa Brodnicka niedawno powróciła bowiem do treningów. Była mistrzyni WBO w kategorii piórkowej w sierpniu zadebiutowała w klatce MMA. Na gali High League zmierzył się z Anielą Bogusz znaną jako „Sexmasterka” albo „Lil Masti”.

Sprawdź!  Pierwszy wpis Brodnickiej po porażce: "Ostatnie tygodnie to walka z bólem i przekraczaniem własnych granic podczas rehabilitacji złamanej nogi"

Dużym zaskoczeniem był wynik tego pojedynku, gdyż freak fighterka w trzeciej odsłonie rozbiła byłą mistrzynię świata. Po walce Brodnicka przekonywała, że tak naprawdę nie przegrała z rywalką, tylko z kontuzją.

Natomiast Kamila Wybrańczyk ma na swoim koncie już trzy pojedynki. W debiucie na FAME 9 poddała w drugiej rundzie „Zusje”. Na kolejnej gali zawalczyła o pas organizacji, jednak przegrała po niejednogłośnej decyzji z Martą Linkiewicz.

Ostatni raz widzieliśmy ją w akcji na FAME 12. Zmierzyła się z Anną Andrzejewską i tym razem również przegrała po werdykcie sędziów.

Czy dojdzie do starcia pomiędzy Kamilą Wybrańczyk i Ewą Brodnicką? Poniżej możecie sprawdzić, jak wyglądała awantura za kulisami GROMDY:

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo vs Nitro: "Jakbym miał takiego ojca, to bym się go wyrzekł. Tylko śpisz i siedzisz na komputerze. Jaki z ciebie pożytek?"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.