Elite Fighters

Marcin Najman mimo podpisanego kontraktu nie zawalczy z Jackiem Murańskim: „Jest w życiu jedna zasada dotycząca wszystkich ludzi honoru…”

Niestety nie zobaczymy jednego z najbardziej wyczekiwanych pojedynków na polskiej scenie freak fightowej. Marcin Najman mimo podpisania umowy wycofał się z walki z Jackiem Murańskim.

Organizacja Elite Fighters 29 października oficjalnie potwierdziła, że na kolejnej gali dojdzie do pojedynku Najman vs Murański. Starcie miało odbyć się bez limitu czasowego i na gołe pięści.

Przed Tobą najbardziej oczekiwana i kontrowersyjna walka w historii freak fightów – debiut Jacka Murańskiego oraz kolejny powrót Marcina Najmana w nieoczywistej formule Last Man Standing, czyli walce na gołe pięści bez limitu czasowego. Typowe „tego się nikt nie spodziewał” tutaj nie wystarczy – zapowiadała organizacja.

W wywiadzie dla mma.pl Najman wyjaśnił, że agencja jego żony podpisała kontrakt w jego imieniu. „El Testosteron” twierdzi, że walki na gołe pięści są w Polsce nielegalne i niezgodne z prawem, w związku z czym umowa nie jest ważna.

Najman nie ukrywa, że chodzi o formułę. Nie zamierza on walczyć na gołe pięści. Początkowo przyznał, że do starcia dojdzie, jednak w rękawicach i w innej organizacji. Niestety po kolejnym wywiadzie „El Testosteron” zmienił swoje zdanie.

Sprawdź!  Wawrzyk ostro o Marcinie Najmanie: "To najgorsze szambo polskiego sportu"

Podczas trzeciej części konfrontacji Najman vs Murański przeprowadzonej przez portal mma.pl ponownie padły mocne słowa. Tym razem Jacek stwierdził, że „El Testosteron” wychowuje nie swoje dziecko. W odpowiedzi Marcin Najman oświadczył, że w żadnych konfliktach nie powinno się „wjeżdżać na rodzinę” i z tego powodu nie zawalczy z Murańskim.

Jest w życiu jedna i najważniejsza zasada dotycząca wszystkich ludzi honoru, ale i nawet tych średnio przyzwoitych. Nawet w największych awanturach i konfliktach, nie wjeżdża się na rodzinę.

Tego niestety nie zrozumie ktoś, kto udaje gangstera i gita, a jednocześnie podpisuje kontrakt z policjantami. Moi drodzy nie będzie tej walki. Nie dam mu zarobić ani złotówki. Niech dalej żyje z reklamy barszczu w kanciapie.

Internauci zaznaczyli jednak, że Najman również nie unikał tematu rodziny Jacka Murańskiego. W ostrych słowach wypowiedział się o jego synu Mateuszu, którego nazwał m.in. wrzodem, społeczną niedojdą, czy chwastem, którego trzeba wyrwać.

Źródło: YouTube/Instagram

Sprawdź!  Marcin Najman będzie tworzył nowe gwiazdy? Zdradził szczegóły swoich wykładów!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.