KSW

(VIDEO) Patryk Kaczmarczyk o freak fightach: „Nie wiem do czego to porównać, bo nawet cyrkowcy muszą więcej od siebie dać…”

Na najbliższej gali KSW 64 dojdzie do emocjonującego starcia, w którym spotka się dwóch młodych utalentowanych wojowników. Niepokonany w zawodowym MMA Robert Ruchała (5-0) zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem (7-0), który również nie zaznał jeszcze goryczy porażki.

Już 23 października w Łodzi największa polska organizacja MMA przygotuje galę KSW 64. W trakcie tego wydarzenia dojdzie do pierwszej obrony pasa kategorii koguciej w wykonaniu Sebastiana Przybysza. Podczas tego eventu w okrągłej klatce pojawi się też łodzianka, Karolina Owczarz, a w starciu świetnie zapowiadających się i niepokonanych młodych talentów Robert Ruchała podejmie Patryka Kaczmarczyka.

Walka Ruchały z Kaczmarczykiem będzie rewanżem, zawodnicy mieli okazję spotkać się w klatce w amatorskim MMA. Wtedy górą był Kaczmarczyk.

Radomianin udzielił ostatnio wywiadu dla portalu StrefaMMA.pl. W rozmowie z Bartoszem Olesiem poruszył m.in. temat zarobków w KSW i tego z jakim nastawieniem wchodzi do starcia z Ruchałą.

Zobacz również: Patryk Kaczmarczyk o zarobkach w KSW! „Niewiele osób się spodziewa, jak dobry mam kontrakt…”

Podczas rozmowy padło również pytanie na temat organizacji freak fightowych.

Sprawdź!  Szpilka po kolejnej przegranej Materli: "Michał sorry, że to powiem..."

„Ja mógłbym się przyłączyć do Tomka Romanowskiego i braci Oleksiejczuk i tłuc ich razem z nimi ale wiem, że to nie ma większego sensu, bo żaden freak nie weźmie walki z nami. Ja to trochę rozgraniczam. Boli mnie trochę to, że nazywa się to MMA np. FAME MMA. Przykładowo w HIGH LEAGUE nie mają w nazwie MMA i jest już trochę lepiej moim zdaniem, bo to nie jest MMA, to powinno być w charakterze rozrywki, oni powinni mieć troszkę zmienione zasady, żeby robić rozrywkę, bo nie ukrywam, że sam się z tego wszystkiego pośmieje i chętnie obejrzę, jako takie odmóżdżenie. Bo tego nie można inaczej nazwać, nie wiem do czego to porównać, bo nawet cyrkowcy muszą więcej od siebie dać, żeby coś pokazać, a tutaj walczą w większości ludzi znani z tego, że są znani. Nie boli mnie, że dużo zarabiają, jest popyt i podaż. Można ich ganiać i bić, jak mówią chłopaki ale to nic nie zmieni.” – stwierdził Kaczmarczyk w rozmowie z portalem StrefaMMA.pl

Patryk Kaczmarczyk odpowiedział również na pytanie, czy zawalczyłby na freakowej gali. Cały wywiad znajdziecie tutaj:

Sprawdź!  Omielańczuk odpowiada Oknińskiemu na zarzuty o stosowanie dopingu! "Niech nie robi z siebie świętego. Znam go bardzo długo"

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.