MMA

(VIDEO) Mężczyzna zaatakował 16-latka! Trafił na zawodnika MMA i wielokrotnego mistrza świata w BJJ!

Do sieci trafiło nagranie, na którym zarejestrowane zostało, jak mężczyzna zaatakował 16-latka. Jak się okazało chłopak to zawodnik BJJ, który ma na swoim konie wiele sukcesów.

Film został opublikowany przez byłego mistrz Cage Warriors Alexa Enlunda, który jest trenerem brazylijskiego jiu-jitsu w klubie SBG w mieście South Shields. Nagranie znajdujące się na Twitterze w ciągu 5 dni zebrało już ponad 1,3 mln wyświetleń.

Całe zajście rozegrało się w North Yorkshire. Dorosły mężczyzna podszedł do 16-latka i zaczął się z nim szarpać. Zaatakowany chłopak rzucił napastnikiem o ziemię. Mężczyzna wstał i próbował uderzyć 16-latka, jednak po chwili ponownie wylądował na ziemi.

Napastnik nie miał pojęcia, kogo atakuje, bowiem 16-letni Alex Williams to zawodnik, który odnosi duże sukcesy w BJJ. Brytyjczyk ma na swoim koncie 4 złote medale młodzieżowych mistrzostw świata. Natomiast w 2018 roku zdobył srebrny medal w młodzieżowych mistrzostwach świata w MMA.

Mężczyzna chwilę po ataku odszedł, a Williams zdał sobie sprawę, że napastnik ugryzł go w ucho. 16-latek pojechał do szpitala, gdzie założono mu 6 szwów.

Sprawdź!  Francis Ngannou o walce z Jonem Jonesem: "Mam nadzieję, że to wydarzy się niebawem w Afryce."

Wszędzie była krew i zdałem sobie sprawę, że odgryzł mi kawałek ucha. Pojechałem do szpitala i teraz mam 6 szwów – powiedział Williams cytowany przez portal Daily Mail.

Nagranie udostępnił trener 16-latka, który napisał na swoich social mediach – Zabierz swoje dziecko na trening sztuk walki. To mało prawdopodobne, że zostanie łobuzem, ze względu na pokorę, której nauczy się na macie.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Reakcje świata MMA na zwycięstwo Jana Błachowicza (twitter)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *