Wotore

Krwawe zwycięstwo „Ufola” z Resovii Rzeszów! Zmasakrował rywala w finale WOTORE!

Jedna z największych federacji walk na gołe pięści w Polsce powróciła! Tym razem na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień, nie tylko sportowych, ale też freakowych.

WOTORE to przede wszystkim turniej, którego nie mogło zabraknąć podczas dzisiejszej gali. W starciu o 50 tysięcy złotych wzięło udział ośmiu uczestników, w m.in. znany także z innych organizacji Michał „Kornik” Kornacki, kibic ŁKS-u Łódź Mateusz Grzegorzewski, czy zawodnik KOTS Allal „Inkwizytor” Hamza.

Dodatkowo na karcie walk znalazł się finał piątej edycji. Podczas ostatniej gali turniej nie został rozstrzygnięty i federacja przeniosła na dzisiejsze wydarzenie pojedynek pomiędzy Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim a Raulem Joshuą Stirem.

To nie wszystko, gdyż kibice dostali aż kolejne cztery walki dodatkowe, w tym wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim, oraz starcie Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Jest to jedyne starcie freakowe, które znalazło się na fight cardzie.

To właśnie w federacji WOTORE Jóźwiak postanowił zadebiutować i stanąć do pojedynku, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Freak fighterzy zdecydowali się na brutalne zasady, czyli formułę MMA i owijki, zamiast rękawic.

Sprawdź!  "Kornik" kontuzjowany chwilę po rozpoczęciu walki! "Ufol" przechodzi do półfinału!

-> OGLĄDAJ WOTORE 6 NA ŻYWO!

RELACJA

Runda 1

“Ufol” szuka front kicka na twarz rywala, który spokojnie krąży wokół Polaka. Kwiatkowski skraca dystans i nokdaunuje Hiszpana prawym! Wskakuje za plecy i zakłada bulldog choke, z którego oponent ratuje się ucieczką z areny! “Ufol” poczuł krew i śmielej atakuje, dobrzez kontruje prawy Raul Joshua Stir. Zaraz jednak Bartek posyła kolejne celne ciosy i w coraz większych tarapatach przeciwnik z zagranicy. Stir szuka overhandów, Kwiatkowski dobrze odpowiada. Niezły prawy sierp na gardę Hiszpana, który kończy rundę zakrwawiony.

Runda 2

Stir od razu zbliża się do Polaka, który czeka na kontrę… i odpowiada kolanem na głowę! “Ufol” zdaje się wyczuł oponenta, dobrze unika jego ciosów i trafia, kiedy ma na to okazję. Raul Joshua Stir cały czas próbuje skrócić dystans i uderzyć overhandami. Kwiatkowski wygląda dużo świeżej, trafia niezłymi prawymi prostymi i odchyla głowę unikając ataków. Stir jest czytelny, aczkolwiek wyprowadza niezły prawy – tyle, że nadziewa się na kontrę polskiego zawodnika. Atak “Ufola” i Hiszpan ląduje za areną walki! Sędzia Jarosz zaprasza go jednak do narożnika, gdyż runda dobiegła końca.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman odpowiada Wrzoskowi! "Gdybyś coś powiedział, wyłapałbyś na łeb! Jak ci nie wstyd tak kłamać!"

Runda 3

Stir napiera, Kwiatkowski cofa się i ląduje poza areną. Polak próbuje kombinacji sierpów z kolanem, ale jest ona nieudana. Trafia prawym “Ufol”, Stir cały czas twardo stoi na nogach. Szuka podbródkowego Bartek, ale oponent odpowiada niezłym overhandem. Poszukał sprowadzenia polski zawodnik, a wyszło mu ono znakomicie! “Ufol” doskakuje, zakłada duszenie zza pleców, a przeciwnik odklepuje!

Oficjalny wynik: Bartosz „Ufol” Kwiatkowski wygrywa przez poddanie duszeniem zza pleców w 3. rundzie i wygrywa turniej WOTORE 5!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.