Wotore

Pierwsze słowa Marcina Najmana po porażce! „Myślałem, że walka będzie jeszcze trwała…”

Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk WOTORE 6 było starcie Marcin Najman vs. Paweł Jóźwiak. Mimo ogromnej przewagi doświadczenia „El Testosteron” musiał uznać wyższość debiutanta.

Ten pojedynek był wyczekiwany od dawna. Marcin Najman i Paweł Jóźwiak od wielu miesięcy niezwykle aktywnie działali w mediach społecznościowych budując to starcie. W końcu okazja do bitki naszła na WOTORE 6.

Popularny „El Testosteron” po chwili krążenia wokół siebie z prezesem FEN wypalił z uderzeniem, jednak od razu nadział się na kontrę! Paweł Jóźwiak trafił byłego pięściarza, a ten padł jak rażony. Chwilę później Jóźwiak doskoczył i obijał Najmana tak długo, aż sędzia nie znalazł się między nimi.

Serdecznie mu gratuluje. Paweł, gratuluję! – powiedział „El Testosteron” tuż po wygranej podając rękę oponentowi.

Freak fighter nie ukrywał, że nie spodziewał się po Jóźwiaku ataku, po którym skończył na deskach.

Myślałem, że walka będzie jeszcze trwała, ale mnie zaskoczył. – powiedział Marcin Najman, po czym dodał na pytanie Kuby Kuliga na to, czy arbiter nie za szybko zakończył walki – decyzja o podniesieniu należy do sędziego.

Co zaś do całej otoczki popularny „El Testosteron” przyznał, że nie czuje złych uczuć do prezesa federacji Fight Exclusive Night:

Sprawdź!  Brutalny nokaut soccer kickiem! "Sołtys" wyniesiony na noszach!

– Nie mam do niego żalu, swoją karierę zakończyłem dawno temu. Paweł, naprawdę ci gratuluję – zakończył wypowiedź były pięściarz, ponownie ściskając rękę Pawła Jóźwiaka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.