The War

(VIDEO) Legalne ustawki powracają! Oglądaj na żywo i ZA DARMO The War 4 [studio i dwie pierwsze walki]

Potężne ciosy, brutalne pojedynki i legalne ustawki kiboli powracają! Już dziś w sobotę 8 października o godzinie 20:00 zacznie się The War 4, czyli kolejna gala federacji znanego Denisa Załęckiego. Transmisja wydarzenia odbędzie się tylko w PPV. Organizacja udostępnia jednak kibicom studio oraz aż dwie walki ZA DARMO! Szczegóły poniżej.

The War 4 tylko w PPV!

Czas oczekiwania na The War 4 dobiega końca. Federacja, która zasłynęła zestawiając ze sobą ekipy chuliganów w starcia 3 na 3 oraz 5 na 5. Na najnowszej edycji wprowadzono bardzo znaczącą zmianę: walki odbędą się w słynnych „piąstkówkach”, czyli małych rękawicach do MMA. To sprawi, że pojedynki będą jeszcze bardziej emocjonujące, a na The War 4 nie brakuje prawdziwych fighterów!

Gdzie oglądać The War 4? Całe wydarzenie dostępne będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Do wykupienia potrzebne jest konto użytkownika. Po teście odtwarzacza można przejść do wyboru jednego z dwóch pakietów PPV, których cena zaczyna się od 29,90 zł.

The War 4 PPV BASIC zapewnia dostęp do transmisji online z gali w jakości 720p. Ponadto użytkownicy otrzymują dostęp do zapisu wideo na 24 godziny.

Sprawdź!  Denis zmienił zdanie co do walki z Pudzianowskim: "Sójkowo bym sobie poradził, ale w pełnym MMA na tę chwilę nie dałbym rady"

Wariant PREMIUM The War 4 PPV to stream LIVE w najwyższej jakości 1080p. Oprócz tego nagranie z wydarzenia można oglądać aż przez 7 kolejnych dni!

-> Wykup The War 4 PPV tutaj!

The War 4 – studio i 2 pierwsze walki ZA DARMO!

Federacja udostępnia studio z otwarcia oraz aż DWIE pierwsze walki całkowicie za darmo. Aby oglądać The War 4 za darmo wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz. Transmisja online zacznie się o godzinie 20:00.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.