EFM Show

(VIDEO) Intensywne face-to-face Denisa Załeckiego z Jussim Halonenem przed galą EFM SHOW 2

Już jutro na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii w formule CAGE BOX zawalczy Denis „BAD BOY” Załęcki. Rywalem zawodnika z Torunia w najmniejszym ringu świata będzie Jussi Halonen. Pierwotny rywal, Krystaps Zile, doznał kontuzji.

Denis Załęcki powraca do formuły 1vs1, tym razem nie będzie jednak walczył na gołe pięści. Zawodnik ma za sobą walki w Wotore, Gromdzie i w swojej własnej organizacji The War, gdzie brał udział w turnieju 3vs3. Tym razem zadebiutuje w federacji EFM SHOW 2.

Zawodnik początkowo miał walczyć z Krystapsem Zile, jednak zawodnik wypadł z powodu kontuzji i na kilka dni przed galą zastąpił go Fin Jussi Halonen.

Najpierw trzy czwarte Polski chciało sobie ze mną wyjaśniać jakieś konflikty, ale jak dostawali propozycje walki, to nikt się nie zgadzał. Wymiękali, nie mieli jaj. Na walkę w CAGE BOX zgodził się w końcu Łotysz, ale blisko finiszu się skontuzjował. Człowiek chce się bić, a nie ma z kim – Tak Załęcki skomentował całe zamieszanie z wypadnięciem rywala na niecały tydzień przed pojedynkiem.

WYKUP DOSTĘP DO EFM SHOW 2 -> TUTAJ

Dzisiaj odbyła się oficjalna ceremonia ważenia. Jusii Halonen wniósł na wagę 98,45 kilogramów. Pomiędzy zawodnikami jest ponad 10 kilogramów różnicy. Denis Załęcki waży bowiem 108,5 kilogramów.

Sprawdź!  High League 3 Extra: Denis Załęcki vs. Don Diego - Transmisja na żywo, stream online. High League 3 Extra za darmo. Gdzie i jak oglądać PPV?

Jest naprawdę mocny, ale tak jak mówiłem. Pierwsza, druga runda ciężki nokaut – powiedział o swoim rywalu Denis Załęcki.

Transmisja z gali EFM SHOW 2 tylko w PPV na efmshow.tv.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.