Clout MMA

Labryga czy Minda!? Denis Załęcki typuje głośny pojedynek na Clout MMA 2 [WIDEO]

Denis Labryga sprosta oczekiwaniom bukmacherów? Już w sobotę wyjdzie do klatki jako spory underdog, jednak czeka go trudne wyzwanie. Denis Załęcki w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl wytypował pojedynek reprezentanta WCA, który możesz obstawić wyłącznie w Fortunie.

Labryga ma już za sobą dwa starcia we freak fightach i przyszedł czas na trzecie, prawdopodobnie najtrudniejsze wyzwanie. Tym razem zmierzy się z Kamilem Mindą, który dorównuje Denisowi warunkami fizycznymi, a także ma większe doświadczenie w zawodowych pojedynkach.

Walkę Labryga vs Minda oraz wszystkie pozostałe starcie obstawisz jedynie w Fortunie. Bukmacher przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników. Pierwszy zakład na sobotnią galę obstawisz bez ryzyka! Jeśli twój kupon okaże się przegrany, operator zwróci ci pieniądze na konto. Możesz więc stworzyć kupon na galę Clout MMA 2, nie martwiąc się o potencjalną utratę pieniędzy środków.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się tutaj – otwarcie konta zajmuje 30 sekund.
  2. Za otwarcie konta zgarniasz 20 zł.
  3. Wpłać 100 zł i postaw dowolny kupon.
  4. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.
  5. przypadku przegranej otrzymujesz zwrot do 100 zł, który możesz z powrotem wypłacić!
Sprawdź!  Jednak będą dymy? Denis Załęcki jest zły na Artura Szpilkę! "Niby są kolegami, ale Artur..."

Kliknij i zarejestruj się już teraz.

Denis typuje walkę Labryga vs Minda

Pojedynek Labrygi z Mindą odbywa się na zasadach K-1, w związku z czym to pierwszy z zawodników jest faworytem. Mindza stracił bowiem najmocniejszą broń w postaci zapasów i parteru, ale mimo wszystko nadal jest groźny także w stójce.

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga1.43Fortuna
Kamil Minda2.43Fortuna

Kursy wyraźnie faworyzują Labrygę, ale zdaniem Denisa Załęckiego szanse są bardziej wyrównane, niż pokazują to bukmacherzy. „Bad Boy” dał reprezentantowi WCA 60 procent na zwycięstwo, jednak podkreślił, że jego stójka nie jest porywająca:

– Jeśli by to było w MMA, to wiadomo, że Labryga by dostał. W MMA 99 procent, że Minda wygrywa, ale jest to K-1, a Labryga coś tam się stójkowo bije. Szału nie ma, ale stójkowo coś tam się bije. Także tutaj 60 do 40 stawiam, że Labryga wygra.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.