MMA

(VIDEO) Instruktor BJJ obezwładnia agresywnego mężczyznę i włącza live na Facebooku!

Instruktor Brazylijskiego Jiu-Jitsu był świadkiem ataku na pracownika sklepu. Wykorzystał swoje umiejętności, aby obezwładnić agresywnego napastnika.

Idriz Redzovic to Bośniak mieszkający w Chicago. Co ciekawe, już kilka lat temu głośno zrobiło się o nim za sprawą udaremnionej kradzieży auta. Bez problemu wówczas powstrzymał 18-latka, który próbował dokonać przestępstwa. Teraz ponownie doszło do podobnej sytuacji.

Instruktor BJJ obezwładnia złodzieja

Tym razem do zdarzenia doszło w sklepie. Posiadacz czarnego pasa, który od ponad 20 lat trenuje sporty walki oraz prowadzi własną szkołę BJJ, usłyszał jak kobieta skarżyła się na agresywnego mężczyznę. Chwilę później 30-latek uderzył młodego pracownika 7-Eleven.

Redzovic postanowił zareagować. Obezwładnił i unieruchomił napastnika, po czym przytrzymał go kilkanaście minut, zanim przyjechała policja. W trakcie wydarzeń postanowił wszystko udokumentować i włączył live na Facebooku.

30-latek próbował się uwolnić, jednak był bez szans. Redzovic próbował go uspokoić, zapytał nawet, czy nie potrzebuje wody oraz wskazywał klientom sklepu drogę do drugiego wyjścia, gdyż główne drzwi zostały zamknięte.

Nie chciałem ci niczego zrobić, dopóki nie zobaczyłem, jak uderzyłeś go w twarz – mówi na nagraniu Redzovic.

Sprawdź!  (VIDEO) Ciężko znokautowany zawodnik rzucił się na sędziego. Arbiter udusił go do nieprzytomności! "Został uśpiony dwa razy w ciągu 30 sekund"

Po kilkunastu minutach policja przyjechała na miejsce i zatrzymała 30-latka. Jak się okazało, zanim uderzył pracownika, dokonał również kradzieży. Został więc oskarżony nie tylko o pobicie.

Poniżej znajdziecie całe nagranie opublikowane na Facebooku:

Źródło: blockclubchicago.org

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.