FAME MMA

Faworytka znów nie zawiedzie? Znamy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru Fame MMA 15!

Fame MMA potwierdziło, że walką wieczoru gali z numerem 15 będzie pojedynek o pas Królowej Freak Fightów – „Lil Masti” vs. „Linkimaster”. Wydarzenie odbędzie się już 27 sierpnia.

Pełną kartę walk oraz lokalizację Fame MMA 15 poznamy już w najbliższą środę, 20 lipca. Tego dnia o godzinie 20:00 odbędzie się konferencja prasowa, na której nie zabraknie potwierdzonych już gwiazd gali. Jedną z nich jest oczywiści Arkadiusz Tańcula, który tego samego wieczoru stoczy dwa pojedynki chcąc zakończyć konflikt z rodziną Murańskich. Najpierw zmierzy się na zasadach MMA z Mateuszem, a później – jeśli będzie w stanie – w klatce rzymskiej z ojcem pierwszego rywala, Jackiem.

Main eventem gali Fame MMA 15 będzie kolejny rewanż. Czołowe zawodniczki polskiej sceny: „Lil Masti” oraz „Linkimaster” zmierzą się o pas Królowej Freak Fightów. Po raz pierwszy panie spotkały się na gali Fame MMA 4, gdzie Aniela Bogusz zadebiutowała i pokonała Linkiewicz przez TKO w 1. rundzie.

Kursy bukmacherski na walkę „Lil Masti” vs. „Linkimaster”

Przed pierwszym spotkaniem to „Lil Masti” była zdecydowaną faworytką. Tym razem nie jest inaczej – bukmacherzy właśnie w Anieli Bogusz widzą pewną kandydatkę do wygranej, a kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.35. Zawodniczka nie zaznała jeszcze porażki, a dopiero jej ostatnia walka zakończyła się decyzją sędziowską. „Masti” wygrała wówczas z „Zusje” jednogłośnym werdyktem.

Sprawdź!  Face-to-face pomiędzy Jackiem Murańskim i Arkadiuszem Tańculą! Muran nabuzowany! (VIDEO)

Nie można oczywiście całkowicie skreślać „Linkimaster”, która zaliczyła ogromny progres na przestrzeni lat. Przede wszystkim zdecydowanie poprawiła formę i umiejętności, co można zwłaszcza było zobaczyć w dwóch ostatnich starciach. Linkiewicz pokonała niejednogłośną decyzją Kamilę Wybrańczyk, zdobywają pas wagi koguciej, a następnie jednogłośnie zwyciężyła z Karoliną „Way Of Blonde” Brzuszczyńską. Kurs na wygraną „linkimaster” wynosi aż 2.80.

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.