The War

(VIDEO) Imponujące kopnięcia Rogera „Furiata” Burjańskiego przed The War 2. W sobotę odbędą się tzw. legalne ustawki.

Już w najbliższą sobotę tj. 14 sierpnia 2021 roku odbędzie się druga gala THE WAR organizowana przez Denisa „Bad Boya” Załęckiego. Na turnieju zobaczymy tzw. legalne ustawki, czyli walki 3vs3 i 5vs5. Oprócz tego standardowo będziemy świadkami turnieju 1vs1, gdzie na zwycięzcę czeka 50.000 zł! O tą pokaźną sumę zawalczy ośmiu śmiałków. Jednym z nich jest Roger „Furiat” Burjański, który ma szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności szerszej publiczności. Co ciekawe „FURIAT” ma za sobą już kilka zawodowych walk w Muay-Thai.

Organizacja THE WAR ogłosiła, że wraz z drugim turniejem zmieniają się zasady pojedynków. Zmodyfikowane zasady nie przewidują parteru w turnieju 1 na 1. Zawodnicy będą toczyć pojedynki w K-1, dojdą także łokcie i uderzenia głową oraz ground & pound – czyli możliwość dobijania przeciwnika w parterze. Pojedynki będą rozgrywane w systemie 2 rundy po 2 minuty, trzecie starcie potrwa aż do rozstrzygnięcia. Parter (bez duszeń i dźwigni) będzie umożliwiony w SuperWalkach 1 na 1, gdzie zmierzą się m.in. TREVIS vs GROM. Ekipy będą miały z kolei możliwość dobijania rywali pięściami.

Sprawdź!  Denis Załęcki o walce kobiet na The War 2: "Wszystkie mają to coś. Było prawie starcie, musiałem..."

Nowe zasady spodobały się wielu zawodnikom. Jednym z nich jest Roger „Furiat” Burjański, który bardzo dobrze odnajduje się w stójce i woli bezpośrednie wymiany.

„FURIAT” na treningach przed THE WAR 2

The War 2 – karta walk. Kto walczy na gali The War? Kiedy gala?

Dostęp do gali THE WAR 2 tylko w PPV. Koszt wykupienia transmisji w podstawowym wariancie już od 29,99 zł. Za pakiet „PREMIUM” zapłacimy 34,99 zł, jednak galę możemy oglądać przez kolejne 10 dni w jakości HD.

WYKUP DOSTĘP -> TUTAJ

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *