MMA

Patryk Chacia z ekipy „Młodej Elany” przed walkami 3vs3. „Już nie biję się na ulicy, stawiam na sport” (VIDEO)

Już w ten piątek odbędzie się gala THE WAR, czyli walki na gołe pięści. W trakcie wydarzenia będziemy świadkami dwóch turniejów – 3vs3 na zasadach boksu + łokcie oraz ośmioosobowy turniej 1vs1, gdzie dla zwycięzcy przygotowano nagrodę w wysokości 50 tys. złotych.

GDZIE OGLĄDAĆ GALĘ THE WAR WALKI NA GOŁE PIĘŚĆI

W projekt THE WAR zaangażowany jest m.in. Marcin „Różal” Różalski, Tomasz Sarara, Marcin Wrzosek, czy Zbigniew Rybak, którzy wcielą się w role ekspertów i komentatorów.

Gala organizowana jest przed Denisa „BAD BOYA” Załęckiego, znanego z brutalnych walk na GROMDZIE, czy WOTORE. W turnieju 3vs3 zobaczymy łącznie 4 drużyny, które powalczą o główną nagrodę 150 tys. zł.

Jedną z drużyn jest „ELANA TORUŃ & STAL RZESZÓW”, w której skład wchodzi m.in. właśnie Denis Załęcki, Patryk Chacia i Damian Bury.

Transmisja z gali odbędzie się 11 czerwca – w piątek. Pojedynki będzie można obejrzeć tylko po wykupieniu płatnej transmisji PPV. Zaleca się wykupienie wcześniejszego dostępu.

Szczegóły transmisji:

Godzina: 19:00
Data: 11.06.2021 / piątek
Cena za PPV: 29,90 zł

Sprawdź!  Pierwszy turniej Mistrzostw MMA Polska już w kwietniu

Wykup dostęp -> tutaj

Przed turniejem o swoich początkach w sportach walki opowiedział Patryk Chacia, który wspomina również o znajomości z Załęckim, czy „Tysonem”.

Warto zaznaczyć, że Chacia trenował w UFD GYM m.in. z braćmi Zawada, czy Roberto Soldicem!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *