FAME MMA

(VIDEO) Ferrari obawiał się testów na doping? Łaszczyk wyjaśnia: „Od początku mówiłem, że chce testów. Ta fuj*ra się nie zgodziła”

Już ostatnie dwa tygodnie dzielą nas od gali FAME 17, podczas której w klatce MMA zadebiutuje niepokonany pięściarz Kamil Łaszczyk.

„Szczurek” stoczy swoją pierwszą walkę w nowej formule i zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, co zapewnia dodatkowe emocje, gdyż jeden i drugi chce urwać swojemu rywalowi głowę.

Łaszczyk o testach na doping

Przy okazji nadchodzącego pojedynku, który odbędzie się 3 lutego Łaszczyk udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl. Opowiedział m.in. o swoich przygotowaniach i zapowiedział, że „Ferrari” będzie mocno zaskoczony, gdy dojdzie do konfrontacji w klatce.

Poruszony został także temat dopingu. Co ciekawe, pięściarz zdradził, że od samego początku chciał, aby zostały przeprowadzone testy na obecność takich środków. „Ferrari” miał się jednak na to nie zgodzić.

– W boksie to jest weryfikowane. Ja chciałem. Na samym początku mówiłem, że chce, żeby były testy antydopingowe. To oni się nie zgodzili, ta fujara się nie zgodziła. Nie wiem, co on gada. To jest gość gołosłowny, który dużo gada, a mało robi. Wyzwał już Tomasza Adamka albo za dużo bierze narkotyków i mu się odkleja, albo debil.

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga atakuje Natana Marconia! Odepchnął go na face-to-face!

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.