FAME MMA

(VIDEO) Łaszczyk o przygotowaniach do debiutu w MMA: „Niech kopie, tylko żeby sobie nogi nie połamał. Trener jest w szoku, że…”

Ostatnie dwa tygodnie dzielą Kamila Łaszczyka od debiutu w nowej formule. W main evencie gali FAME 17 stoczy on swoją pierwszą walkę w MMA.

Dotychczas przez całą sportową karierę „Szczurek” trenował wyłącznie boks, w którym stoczył 32 pojedynki i nie odniósł żadnej porażki. Tym razem spróbuje swoich sił w nowej dyscyplinie i stanie do walki z Amadeuszem „Ferrarim” Roslikiem.

Łaszczyk o przygotowaniach do walki

Freak fighter będzie miał przewagę doświadczenia w MMA, gdyż w tej formule stoczył już 8 walk. Mimo iż jest underdogiem, jego trener Mirosław Okniński podkreśla, że starcie będzie toczyć się nie tylko w stójce, gdzie Łaszczyk powinien dominować, a w każdej płaszczyźnie.

Pięściarz jednak nie obawia się walki w MMA i zapewnia, że jest odpowiednio przygotowany. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zapewnił, że jest gotowy na kopnięcia ze strony „Ferrariego”, którymi freak fighter raczej nie będzie w stanie zaskoczyć.

Dodał również, że bardzo szybko się uczy, a jego trener sam jest pod wrażeniem. Łaszczyk nie miał jednak wiele czasu na przygotowanie, gdyż treningi MMA robi od zaledwie kilku tygodni, ale wciąż ma po swojej stronie wiele atutów, które zaprezentuje w klatce FAME:

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga dostał z główki od ochroniarza! Kolejna awantura na gali FAME 15!

– Jestem przygotowany, niech kopie. Tylko żeby sobie nogi nie połamał. Tak jak mówię, trener jest w szoku, że jestem z innej dyscypliny, ale bardzo szybko łapię. Zawsze się szybko odnajdywałem w różnych sportach czy w piłce, czy w koszykówce.

– Trener jest w szoku, że było mało czasu, ale jest w szoku, że na pierwszym treningu pokazywał coś i dzisiaj to robiliśmy. Ja robiłem to, co było na pierwszym treningu, a trener, że wszystko pamiętam. Jak mam nie pamiętać, może trochę po głowie dostałem, ale dla mnie to jest coś innego, jest frajda, bo całe życie trenuję i mogę się sprawdzić w czymś innym. Dla mnie bomba.

Łaszczyk zapewnia również, że jest świetnie przygotowany kondycyjnie i walka w innych płaszczyznach nie tylko w stójce nie sprawia mu problemu:

– Ja zawsze miałem dużo tlenu, zawsze miałem kondycje, byłem do każdej walki kondycyjnie przygotowany. Jestem człowiekiem, który lubi ciężką pracę. Byłbym głupi, gdybym nie trenował i nic nie robił. Musiałbym być naprawdę głupi.

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ

Sprawdź!  Gleba krytycznie o walce "Grega" w FAME: "To jest sięganie dna" [VIDEO]

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.