High League

(VIDEO) Ewa Brodnicka zaproponowała „Lil Masti” szalony zakład! „Ta która przegra wypije… przecież lubisz to robić”

Pojedynek Ewy Brodnickiej z Anielą „Lil Masti” Bogusz cieszy się największych zainteresowaniem, jeśli chodzi o kartę walk zbliżającej się gali High League. Wydarzenie, które organizuje Malik Montana odbędzie się już 28 sierpnia w Ergo Arenie. Walką wieczoru jest starcie „Natsu” z Lexy Chaplin, a łącznie na kibiców czeka 8 walk w tym powrót Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, czy Adriana „Medusy” Salamona.

Ewa Brodnicka zapisała się na zawsze w kartach polskiego boksu zawodowego i osiągnęła w nim praktycznie wszystko. Najpierw zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w kategorii lekkiej, a następnie mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej. Wygrała dziewiętnaście walk z rzędu, w tym pięć o statusie mistrzowskim. Pas WBO dzierżyła przez ponad dwa i pół roku. Brodnicka swoją dominację w polskim boksie udowodniła w 2015 roku – w bezpośrednim starciu wypunktowała Ewę Piątkowską. Bilans 37-latki w pięściarstwie to 20 wygranych (2 przez nokaut) i tylko jedna porażka. Boxrec klasyfikuje ją jako siódmą zawodniczkę na świecie w wadze super piórkowej.

Jej rywalką jest „Lil Masti”, dla której starcie z Brodnicką będzie trzecim w karierze pojedynkiem w MMA. Przypomnijmy, że Aniela Bogusz pokonała do tej pory Martę Linkiewicz i Adriannę Śledź.

Sprawdź!  High League 1: Lexy Chaplin vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk - gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

Ewa Brodnicka vs Lil Masti na konferencji High League

Brodnicka, która zadebiutuje w formule MMA na konferencji prasowej nie oszczędziła swojej rywalki. W trakcie ostrej wymiany słownej zaproponowała szalony zakład wbijając tym samym szpilkę „Lil Masti”.

“Lil Masti mówiła na poprzedniej konferencji, że moje zaczepki były na takim niskim poziomie, że się tego nie spodziewała, ale czego ty ode mnie oczekujesz? Jakich zaczepek w stosunku do dziewczyny, która piła swoje siki na kanale na YouTube? Możemy zrobić taki zakład: Ja jestem pewna wygranej, ty jesteś pewna wygranej, więc zróbmy tak – ta która przegra wypije siki zwyciężczyni. Przecież lubisz to robić, już to robiłaś! Piłaś!”

Karta walk High League

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
  • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz
  • “Yoczook” Walaszek (0-0)
  • Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
  • Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)
Sprawdź!  Znokautowany trener Bonusa BGC tłumaczy się po bójce z Ferrarim: "Poślizgnąłem się o wykładzinę"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *