High League

Szpilka z mocną odpowiedzią na słowa Denisa! „Może nowa ksywa El Estrogen?”

Artur Szpilka zareagował na wczorajsze wypowiedzi Denisa Załęckiego, który zabrał głos po raz pierwszy od porażki na High League 6.

„Bad Boy” gościł w studio FANSPORTU, gdzie poruszył wiele tematów. Udzielił obszernego wywiadu i odniósł się do przegranej, wyjaśnił, co z jego kontuzją, a także w mocnych słowach uderzył w byłego rywala Artura Szpilkę. Całą rozmowę z Załęckim znajdziecie poniżej:

Szpilka reaguje na wywiad Denisa

Między innymi Denis przyznał, że chce rewanżu ze „Szpilą”, gdyż jest przekonany, iż może go ciężko znokautować. Odpowiedział również na nagranie byłego pięściarza, który po gali High League 6 opublikował na Instastory krótkie wideo, na którym łapie się za głowę.

„Bad Boy” tak skomentował reakcję byłego rywala – Naśmiałem się. Gościowi uratowałem życie swoją kontuzją, uratowałem mu karierę, a on takie coś robi. Gdyby nie kontuzja, to by nie było Szpilki.

Teraz Szpilka, do którego dotarły słowa Załęckiego zamieścił takie same nagranie, jak po ostatniej gali High League i napisał – Kiedy widzisz, jak Denis się odpala w Internecie – po czym w komentarzu dodał – Może nowa ksywa dla Denisa „Ratownik” albo „El Estrogen”, bo „El Testosteron” już zarezerwowane.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.