PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Don Kasjo” o walce z Arturem Szpilką: „Chcę zlać zawodowca. Znam sposoby, jak go wykończyć”

Za nami pierwsza konferencja przed galą Prime Show MMA 3. Przy okazji wydarzenia włodarz „Don Kasjo” udzielił wywiadu, w którym został zapytany o walkę z Arturem Szpilką.

Jest to pojedynek, o którym mówi się od dawna. Co ciekawe, początkowo wydawało się, że nie ma szansy na takie zestawienie. Szpilka nie był nim zainteresowany, jednak zmienił zdanie, a już niedługo sam zadebiutuje w organizacji freakowej.

We wrześniu zmierzy się z Denisem Załęckim na High League 4. Będzie to dla niego drugi pojedynek w formule MMA. Jak sam przyznał, na początku przyszłego roku ma stoczyć kolejną walkę freakową. Nie zdradził nazwiska rywala, jednak kibice domyślili się, że chodzi o Kasjusza Życińskiego.

„Don Kasjo” o walce z Arturem Szpilką

„Don Kasjo” jest bardzo pewny siebie i zapewnia, że pojedynkiem z Arturem Szpilką udowodni, iż freak fighter i imprezowicz może pokonać profesjonalnego zawodnika, który walczył o tytuł mistrza świata.

W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że nie chce robić tego dla pieniędzy, tylko dla kibiców oraz dla samego siebie i swojego trenera. Wiele osób skazuje go także na porażkę, nie dając mu żadnych szans. Freak fighter chce pokazać, że jest inaczej.

Sprawdź!  Artur Szpilka o przejściu do MMA: "Mam wolną rękę. Jeśli poczuje głód, to wracam do boksu"

– Chcę wejść i pokazać, że freak potrafi zlać zawodowca, który poziomem sportowym jest dużo wyżej ode mnie, ale ja znam sposoby, jak go wykończyć. (…) Nie potrzebuję tego robić dla hajsu, ale dla samego siebie i dla udowodnienia, pokazania, że gość z melanżu wyjdzie do zawodowca i go naprawdę zleje. Ja naprawdę mam tak, że mnie motywują, jak dziennikarze albo sportowcy mówią: „Nie masz szans”. To ja mówię od razu do nich: „Chcesz się założyć o 100 tysięcy”?

– Walka na pewno w przyszłym roku i na pewno chciałbym jeszcze jedną walkę stoczyć po rehabilitacji, zobaczyć jak te łokcie funkcjonują. Bo przechodzę rehabilitację, ale nie wiadomo, jak to w walce. Jedna ręka to już ponad miesiąc, a jeszcze nie uderzyłem w worek, bo mi odradzają.

– Możemy to zrobić w Krakowie, tam będzie miał doping swój, może mu to pomoże. A ja lubię wjechać do paszczy lwa. Jak sobie coś wbiję w głowę, to realizuję to, nie boję się, że jego cała hala by była. To mnie motywuje, że mógłbym to zrobić, skąd pochodzi.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  Norman Parke nie wystąpi na Prime MMA 4?! Twarde stanowisko Irlandczyka! "Te polskie kontrakty są pochrzanione"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.