PRIME SHOW MMA

Zaskakująca walka Ewy Piątkowskiej! Na Prime Show MMA 5 zmierzy się z mężczyzną!

Freakowa federacja Prime Show MMA zaskoczyła kolejnym zestawieniem. Byłą mistrzynię świata w boksie czeka pojedynek ze sporo cięższym mężczyzną.

Po dłuższej przerwie Prime Show MMA powraca i zorganizuje kolejne wydarzenie już 1 lipca. W main evencie Kasjusz Życiński stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się ze świetnym kickboxerem Dominikiem Zadorą. Zobaczymy również debiut „Wielkiego Bu”, którego rywalem jest Łukasz Lupa.

Do klatki freakowej federacji powróci także była mistrzyni WBC Ewa Piątkowska, która w Prime stoczyły swoją drugą walkę. W debiucie zmierzyła się z Anną Andrzejewską, którą pokonała przez decyzję sędziów po starciu na pełnym dystansie.

Tym razem Piątkowska chciała zmierzyć się z mężczyzną i dostała taką szansę. Na pojedynek zdecydował się Adrian Salwa, czyli „Pushbarber”, który ma na koncie porażkę z raperem „Sobotą”. Co ciekawe, jest on aż 70 kilogramów cięższy od byłej mistrzyni świata:

– Wiele rywalek odmówiło walki Ewie, frustracja mistrzyni doprowadziła do tego, że postanowiła wyzywać do walki facetów. Jedyny, który odpowiedział to Puszek. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, w dużych rękawicach. Różnica wagi w tym zestawieniu to ok. 70kg – przekazała federacja.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.