UFC

(VIDEO) Mateusz Rębecki walczy o kontrakt w UFC! Za nim ważenie i face to face z Rodrigo Lidio!

Wczorajszego wieczoru polskiego czasu odbyło się ważenie przed Dana White’s Contender Series 2022: Week 6. W tym odcinku wystąpi mistrz FEN w wadze lekkiej – Mateusz Rębecki!

Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od pojedynku popularnego „Chińczyka” o kontrakt w UFC! Jeszcze 29-letni Polak zmierzy się ze starszym o 3 lata Brazylijczykiem, Rodrigo Lidio. „The Dynamis” nie przegrał od czterech ostatnich pojedynków, co wypada dość marnie przy serii 12. kolejnych zwycięstw mistrza FEN.

Mateusz Rębecki jest kolejnym reprezentantem znad Wisły, który powalczy o angaż w największej federacji MMA na świecie przez Contender Series. Przed nim o kontrakt walczyła Karolina Wójcik, jednak mimo zdecydowana wygrana na punkty nie zaimponowała Danie White. W przyszłym tygodniu swoich sił spróbuje jeszcze Kevin Szaflarski.

Na ważeniu przed DWCS 2022: Week 6 wszyscy zawodnicy i zawodniczki zmieścili się w limitach wagowych. Rodrigo Lidio okazał się być o pół funta cięższy od Polaka.

  • Yusaku Kinoshita (171) vs. Jose Henrique (171)
  • Sedriques Dumas (184.5) vs. Matej Penaz (185)
  • Rodrigo Lidio (155) vs. Mateusz Rebecki (155.5)
  • Viktoriya Dudakova (116) vs. Maria Silva (115)
  • Blake Bilder (145.5) vs. Alexander Morgan (144.5)
Sprawdź!  Zawodnik UFC stawia na swoją wygraną 25 tysięcy dolarów. "To dla mnie walka o być albo nie być"

Poniżej nagranie ze spotkania twarzą w twarz bohaterów i bohaterek DWCS 2022: Week 6. Rywal „Chińczyka” skierował do niego kilka słów, za Mateusz mu podziękował… mimo braku zrozumienia języka portugalskiego.

Kursy bukmacherskie na Dana White’s Contender Series 2022: Week 6

Dana White’s Contender Series obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji DWCS, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.