High League

(VIDEO) Denis Załęcki znowu zaatakował Alana Kwiecińskiego! Ogromna awantura na face-to-face!

Kolejna zadyma z udziałem Denisa „Bad Boya” Załęckiego i Alana Kwiecińskiego! W poniedziałek odbyła się ostatnia konferencja prasowa przed sobotnią galą High League 2. Po konfrontacji słownej pomiędzy dwoma zawodnikami Malik Montana postanowił zorganizować face-to-face. Prowadzący odradzał tego pomysłu, jednak raper za wszelką cenę dążył do tego, aby zawodnicy stanęli ze sobą twarzą w twarz.

Gala High League 2 odbędzie się już 5 lutego, czyli w najbliższą sobotę! Najgorętszym starciem, które wywołuje najwięcej emocji jest pojedynek właśnie „Alanika” z „Bad Boyem”.

„Bad Boy” stał się popularny za sprawą walk na gołe pięści. Bił się między innymi w WOTORE i GROMDZIE, gdzie wziął udział w turnieju, jednak do finałowego pojedynku wychodził ze złamaną ręką i poniósł porażkę. Walczył również w swojej własnej organizacji The War.

Dla Kwiecińskiego będzie to 4 pojedynek w federacji freakowej. Wcześniej walczył dla FAME, gdzie wygrał jedno starcie i poniósł dwie porażki. Zawodnik ma także na swoim koncie walki zawodowe m.in. w takich organizacjach jak FEN, Armia Fight Night, Silesian MMA czy Celtic Gladiator.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" unika walki? Mocne słowa Alana: "On jest obsrańcem. Proponowali mu kwotę, na którą nie zasługuje"

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Podczas face-to-face ponownie doszło do awantury! Denis Załęcki znowu zaatakował „Alanika”. „Bad Boy” został powstrzymany przez ochronę, a jeden z ochroniarzy zaczął dusić od tyłu zawodnika z Torunia. Wywiązało się ostre spięcie!

WIDEO:

Wypowiedzi i ostra konfrontacja na konferencji:

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.