High League

(VIDEO) „Scarface” przeprasza „Ferrariego! Zapewnia, że nie robi tego dla walki na High League

Paweł „Scarface” Bomba postanowił publicznie przeprosić Amadeusza Roślika. Jak wiadomo, „Ferrari” zapowiedział, że w innym przypadku nie zawalczy z nim na High League 4.

Już we wrześniu odbędzie się czwarta edycja High League. Na gali dojdzie do wielu emocjonujących zestawień, w tym pojedynku dwóch skłóconych freak fighterów, którzy w końcu będą mieli okazję wyjaśnić trwający od kilku miesięcy konflikt.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi. Dochodziło już do awantur na konferencjach i galach, „Ferrari” dał nawet Bombie zakaz wjazdu do Warszawy. „Scarface” jednak go nie posłuchał i specjalnie przyjechał do stolicy, a Roślik ogłosił, że razem z kolegami rusza na miasto, poszukać swojego rywala.

Bomba przeprasza „Ferrariego”

Organizacja High League postanowiła zestawić ze sobą skłóconych freak fighterów. „Ferrari” zdradził, że za walkę zarobi ponad pół miliona złotych. Wyjaśnił jednak, że nie wyjdzie z Bombą do klatki, jeśli ten wcześniej nie przeprosi jego matki.

Teraz na kanale „Scarface’a” pojawiły się przeprosiny. Zapewnia jednak, że nie robi tego dla walki, gdyż rywal podpisał już kontrakt na pojedynek.

Sprawdź!  Artur Szpilka vs. "Don Kasjo" na High League?! "Jestem cały czas w kontakcie z promotorem"

– Spotkaliśmy się z Amadeuszem w High League. Ja tak jak powiedziałem, na to spotkanie przywiozłem zdjęcia. Amadeusz je zobaczył, zaprzeczył, że jest to jego mama i pokazał mi zdjęcie swojej mamy. Faktycznie wyszło na to, że to nie była jego mama. Pewna osoba sprzedała mi te zdjęcia, a ja łyknąłem je bez zastanowienia.

– No co, pojechali mi po rodzinie, więc ja też poleciałem z automatu o wszystkim, więc nie weryfikowałem tego za mocno. No, ale wyszło na to, że zdjęcia były nieprawdziwe i tej pani należą się przeprosiny, więc szczerze ją przepraszam, nie dla walki. Walka była podpisana już przedtem, bo to nie był żaden warunek.

Kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs Bomba

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o walce z Piotrem Szeligą: "Po Kubiszynie mogę z doskoku szybki nokaut zrobić"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.