High League

(VIDEO) Denis Załęcki twarzą w twarz z Alanem Kwiecińskim! Ogromne emocje przed walką na High League 2!

Na ten moment czekało wielu kibiców. W końcu po raz pierwszy przed kamerami Denis Załęcki mógł skonfrontować się z Alanem Kwiecińskim.

To jeden z najgłośniejszych konfliktów w ostatnim czasie, który coraz bardziej przybiera na sile. Zawodnicy mają sobie dużo do wyjaśnienia i będą mogli zrobić to na gali High League 2, która odbędzie się już 5 lutego w TAURON Arena Kraków.

Wciąż jednak nie wiemy, w jakiej dokładnie formule zawalczą zawodnicy. Podczas konferencji Denis Załęcki zdradził, że chciał walczyć na gołe pięści, jednak w High League w grę wchodzi wyłącznie starcie w rękawicach. „Bad Boy” chce walczyć więc w piąstkówkach, jednak Alan stawia warunek. Wyjdzie do walki w małych rękawicach tylko, jeśli rywal zejdzie do jego wagi.

Podczas pierwszej konfrontacji było gorąco już od samego początku, jak tylko zawodnicy zasiedli przy stole. Zarówno ze strony Denisa, jak i Alana padła masa ostrych słów. Niewiele brakowało, a doszłoby do awantury.

Początkowo federacja nie planowała face-to-face na wczorajszej konferencji, jednak konflikt i wymiana zdań była tak mocna, że prowadzący postanowił zaprosić zawodników na środek sceny, żeby mogli stanąć twarzą w twarz.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o konfrontacji z Alanem Kwiecińskim: "Przestraszyłem go. Łzy w oczach miał, aż mi się go żal zrobiło"

Podczas żadnego freakowego staredownu nie brało udziału jeszcze tylu ochroniarzy, którzy pilnowali, aby nie doszło do bójki. Denis bowiem wspominał wcześniej, że jeśli zostanie sprowokowany, to nic go nie zatrzyma przed uderzeniem rywala.

Od początku ruszył w kierunku Kwieciński, który zaczął się wycofywać. Znacznie bardziej pewny siebie Załęcki na koniec staredownu wyskoczył w kierunku przeciwnika, czym wystarczył nie tylko Alana, ale także i ochronę.

SPRAWDŹ CAŁĄ KONFERENCJE DENIS ZAŁĘCKI VS ALAN KWIECIŃSKI:

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *