High League

(VIDEO) Denis Załęcki o konfrontacji z Alanem Kwiecińskim: „Przestraszyłem go. Łzy w oczach miał, aż mi się go żal zrobiło”

Za nami pierwsza konferencja i face-to-face przed głośną walką Denisa Załęckiego, który na High League 2 zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Żaden z zawodników podczas pierwszego spotkania przed kamerami nie szczędził ostrych słów. Doszło do mocnej wymiany zdań i niewiele brakowało, a zobaczylibyśmy awanturę, ostatecznie jednak Załęcki powstrzymał się od rękoczynów.

Podczas face-to-face to właśnie „Bad Boy” wyglądał na znacznie bardziej pewnego siebie. Ruszył w kierunku rywala, a Alan od razu zaczął się cofać. Zawodników otoczyło wielu ochroniarzy, którzy byli przygotowaniu na ewentualną bójkę.

Załęcki w wywiadzie dla portalu Fansportu.pl przyznał, że odpuścił nieco Kwiecińskiemu, kiedy zobaczył strach w jego oczach. Dodał też, iż nie jest zadowolony z tego, że dał się sprowokować przeciwnikowi.

Przestraszyłem go z dwa razy. Widać było, cofał się cały czas, łzy w oczach miał. W pewnym momencie nawet mi się go żal zrobiło, jak zobaczyłem jego oczy. Także nie zrobiłbym mu krzywdy – powiedział Załęcki.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim, który mówi m.in. o nierozstrzygniętej kwestii rękawic, znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  (VIDEO) Gala przerwana po awanturach w Ergo Arenie! Kibice wściekli na organizację: Skandal! Wiedzieli od początku, że..."

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.